Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Prawiczek44

Chciałbym być zdominowany przez dominę P

Polecane posty

Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

aa..hehe, kocie łezki to w ...daleko od Nymphette 😄

A przynajmniej tak mi brzmi po paru postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

No raczej nie. Musiałby być switchem.

EXXXACTLY! no ja jestem właśnie switchem (taki element na płytce drukowanej) ; d Jak leci agent ; d ? how do you do ? ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AnotherDimension napisał:

EXXXACTLY! no ja jestem właśnie switchem (taki element na płytce drukowanej) ; d Jak leci agent ; d ? how do you do ? ; d

Cóż, switch występuje nie tylko w BDSM i nie tylko jako przełącznik na płytkach. Dziękuję. Przegrywam właśnie życie i marnuję czas na Kafeterii. A Pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Cóż, switch występuje nie tylko w BDSM i nie tylko jako przełącznik na płytkach. Dziękuję. Przegrywam właśnie życie i marnuję czas na Kafeterii. A Pan?

hahahaha ; D a ja czytam kilka ciekawych wątków :

1. brzydzę się swoim mężem

2. brzydzę się swoją żoną

3. dałam mu analnie i żałuję

4. carameldansen xD

czytaj agent !!! miałem dziewczynę (19) co tak samo była switchem, zawsze na początku ja dominowałem, jakąś chwilę to trwało... to i owo! naprawdę super pomysły !!! (sex w miejscu pracy oraz 2 inne za które grozi więzienie ; D) i było EEExtra !!! a potem ona dyrygowała mną, umiała mnie na siłę podniecić (ja po 5 orgazmach) kontrowersja - jest sobota czy niedziela ? bo już 00: 54 ; ] hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AnotherDimension napisał:

hahahaha ; D a ja czytam kilka ciekawych wątków :

1. brzydzę się swoim mężem

2. brzydzę się swoją żoną

3. dałam mu analnie i żałuję

4. carameldansen xD

czytaj agent !!! miałem dziewczynę (19) co tak samo była switchem, zawsze na początku ja dominowałem, jakąś chwilę to trwało... to i owo! naprawdę super pomysły !!! (sex w miejscu pracy oraz 2 inne za które grozi więzienie ; D) i było EEExtra !!! a potem ona dyrygowała mną, umiała mnie na siłę podniecić (ja po 5 orgazmach) kontrowersja - jest sobota czy niedziela ? bo już 00: 54 ; ] hehehehe

To zależy w jakiej części kuli ziemskiej, u mnie zdecydowanie niedziela. 
Mam nadzieję, że nie jest ona już ex skutkiem owych zabaw,  w szczególności tych, za które grozi więzienie.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pocahontaz napisał:

Acha, czyli uważacie, że dominujacy facet nigdy nie może i nie lubi zaspokajac swojej kobiety w taki sposób, że spełnia jej upodobania własnie i bardziej zalezy mu na jej spełnieniu niz sowim?

Jeśli go to podnieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 01:09, agent of Asgard napisał:

To zależy w jakiej części kuli ziemskiej, u mnie zdecydowanie niedziela. 
Mam nadzieję, że nie jest ona już ex skutkiem owych zabaw,  w szczególności tych, za które grozi więzienie.

I słusznie! Nadzieja Twoja została spełniona! Ty lolu~! LOL -sorry to ost. to był KLIK-BAIT no- KLIKBAIT

bardziej mi zależało na tym, żebyś powiedział jak dziewczyna może być tak mocna, że umie Ex cytować ; > po 5 dojściach?

No jak?? To jest niemozliwe, k

Serdecznie pozdrawiam, Sorry że mnie tyle nie było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Kiedyś para szukała dominującej pary, chcieli nago usługiwać, np sprzątanie domu (bez sexu), właśnie robilem remont i miałem kilka ton gruzu do ogarnięcia, niestety się nie zgodzili 😞

Narobią tylko „smaka” i nadziei, a kiedy człowiek zgłasza się do nich z konkretną propozycją, znikają. To powinno być karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×