Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Pisze tutaj ponieważ chcialabym dowiedzieć się, czy waszym zdaniem mogłabym być w ciąży. (Test bede miala możliwość zrobic dopiero w przyszły piątek 😉 ) mianowicie,  aplikacja flo wyliczyła owulacje na 31 stycznia, 2 dni przed uprawiałam z chłopakiem petting, który zakończył się spustem na posladki, i na ścianie 😄 (uważaliśmy,  aby nikt z nas nie przeniósł spermy na rękach.) 12 lutego uprawialiśmy seks który zakończył się polknieciem spermy. Prezerwatywa zmieniana byla co około 20 minut, a każda z trzech sprawdzana. Nie zsuwały się. 15 lutego petting rownie bezpiecznie jak poprzedni z zakończeniem polknkeciem.

Powinnam dostać wg ww aplikacji okres w piątek, 19 lutego (33 dzien cyklu.) Szyjka macicy jest w takim położeniu ze z trudem ale z większym postaraniem się moge jej dotknąć,  szyjka jest twarda, mogę włożyć do niej palec, wchodzi ale plytko. Pobolewa mnie brzuch, jestem "sucha" i gdy wsadzałam palec , znalazla sie na nim wydzielina w małej ilości  konsystencji galaretki, wyglad kurzego białka, kwaśna w smaku. Do tego brzuch twardy,  ale nie jak skala. Podczas masowania podbrzusza czuje takie uczucie lania sie czegoś, (w poprzednim cyklu przed okresem również towarzyszyło mi to uczucie) towarzyszą mi gazy, wzdęcia, bol głowy, brak apetytu, dźwięki z podbrzuszu i brzucha, osłabienie (możliwe że przez stres, który już i tak raczej przechodzi.) Ciagle chce mi się płakać z byle głupoty 😉 Piersi mnie nie bolą. Pytam bo ogólnie jeszcze tak długiego cyklu nie mialam, czuje jakby ten okres miall przyjść ale tu nic..

Dzięki z góry za odpowiedź i miłej niedzieli każdej użytkowniczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie przesunął Ci się cykl z jakiegoś powodu, nie wiem na ile aplikacja flo jest wiarygodna, ja korzystam z komputera cyklu cyclotest mySense, zrób test a się dowiesz, nikt na forum nie odpowie Ci dając 100% zapewnienia 🙂 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cykl może przesunąć się nawet dlatego, ze bardzo intensywnie obawiasz się ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa z tymi naszymi cyklami. Ja lubię poczytać na naturalnej płodności, bo często poruszają tam te tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

testy ze śliny rób sobie zawsze dla większej pewności, na Afrodycie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 12:34, Ewelina0977 napisał:

Cześć dziewczyny! Pisze tutaj ponieważ chcialabym dowiedzieć się, czy waszym zdaniem mogłabym być w ciąży. (Test bede miala możliwość zrobic dopiero w przyszły piątek 😉 ) mianowicie,  aplikacja flo wyliczyła owulacje na 31 stycznia, 2 dni przed uprawiałam z chłopakiem petting, który zakończył się spustem na posladki, i na ścianie 😄 (uważaliśmy,  aby nikt z nas nie przeniósł spermy na rękach.) 12 lutego uprawialiśmy seks który zakończył się polknieciem spermy. Prezerwatywa zmieniana byla co około 20 minut, a każda z trzech sprawdzana. Nie zsuwały się. 15 lutego petting rownie bezpiecznie jak poprzedni z zakończeniem polknkeciem.

Powinnam dostać wg ww aplikacji okres w piątek, 19 lutego (33 dzien cyklu.) Szyjka macicy jest w takim położeniu ze z trudem ale z większym postaraniem się moge jej dotknąć,  szyjka jest twarda, mogę włożyć do niej palec, wchodzi ale plytko. Pobolewa mnie brzuch, jestem "sucha" i gdy wsadzałam palec , znalazla sie na nim wydzielina w małej ilości  konsystencji galaretki, wyglad kurzego białka, kwaśna w smaku. Do tego brzuch twardy,  ale nie jak skala. Podczas masowania podbrzusza czuje takie uczucie lania sie czegoś, (w poprzednim cyklu przed okresem również towarzyszyło mi to uczucie) towarzyszą mi gazy, wzdęcia, bol głowy, brak apetytu, dźwięki z podbrzuszu i brzucha, osłabienie (możliwe że przez stres, który już i tak raczej przechodzi.) Ciagle chce mi się płakać z byle głupoty 😉 Piersi mnie nie bolą. Pytam bo ogólnie jeszcze tak długiego cyklu nie mialam, czuje jakby ten okres miall przyjść ale tu nic..

Dzięki z góry za odpowiedź i miłej niedzieli każdej użytkowniczce:)

Cześć Ewelino!

I jak tam się czujesz? Czy robiłaś już test?

Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stresuj się, być może dlatego Ci się spóźnia! Na przyszłość polecam Ci tester Afrodyty, powie Ci co i jak, a przy okazji 0 stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2021 o 19:17, Karolina 🙂 napisał:

Cześć Ewelino!

I jak tam się czujesz? Czy robiłaś już test?

Serdecznie pozdrawiam!

Witam! Serdecznie przepraszam za odpowiadanie dopiero po tak długim czasie!

Testu nie robiłam. Dzień po napisaniu wątka okres sie pojawił 😄

dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość to serio sobie może kup jakieś urządzenie do wyznaczania dni płodnych. Ja bagatelizowałam, temat, ale kupiłam, zaczęłam używać i jestem naprawdę zadowolona. Nie wiem jak z innymi, ale termometr MySense zdaje egzamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 12:34, Ewelina0977 napisał:

Cześć dziewczyny! Pisze tutaj ponieważ chcialabym dowiedzieć się, czy waszym zdaniem mogłabym być w ciąży. (Test bede miala możliwość zrobic dopiero w przyszły piątek 😉 ) mianowicie,  aplikacja flo wyliczyła owulacje na 31 stycznia, 2 dni przed uprawiałam z chłopakiem petting, który zakończył się spustem na posladki, i na ścianie 😄 (uważaliśmy,  aby nikt z nas nie przeniósł spermy na rękach.) 12 lutego uprawialiśmy seks który zakończył się polknieciem spermy. Prezerwatywa zmieniana byla co około 20 minut, a każda z trzech sprawdzana. Nie zsuwały się. 15 lutego petting rownie bezpiecznie jak poprzedni z zakończeniem polknkeciem.

Powinnam dostać wg ww aplikacji okres w piątek, 19 lutego (33 dzien cyklu.) Szyjka macicy jest w takim położeniu ze z trudem ale z większym postaraniem się moge jej dotknąć,  szyjka jest twarda, mogę włożyć do niej palec, wchodzi ale plytko. Pobolewa mnie brzuch, jestem "sucha" i gdy wsadzałam palec , znalazla sie na nim wydzielina w małej ilości  konsystencji galaretki, wyglad kurzego białka, kwaśna w smaku. Do tego brzuch twardy,  ale nie jak skala. Podczas masowania podbrzusza czuje takie uczucie lania sie czegoś, (w poprzednim cyklu przed okresem również towarzyszyło mi to uczucie) towarzyszą mi gazy, wzdęcia, bol głowy, brak apetytu, dźwięki z podbrzuszu i brzucha, osłabienie (możliwe że przez stres, który już i tak raczej przechodzi.) Ciagle chce mi się płakać z byle głupoty 😉 Piersi mnie nie bolą. Pytam bo ogólnie jeszcze tak długiego cyklu nie mialam, czuje jakby ten okres miall przyjść ale tu nic..

Dzięki z góry za odpowiedź i miłej niedzieli każdej użytkowniczce:)

nie nie jestes w ciazy. aplikacja flo przeklamuje, lepiej zainwestuj w np afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×