Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prohibited

Prezerwatywa, a stosunek

Polecane posty

Otóż chciałam się podpytać czy to normalne. Bardzo obrzydzaja mnie prezerwatywy, gumki. Nie miałam swojego pierwszego razu, ale planujemy, dużo o tym rozmawiamy. Chce polegać wyłącznie na tabletkach antykoncepcyjnych, ale mimo wszystko obawy o ciążę towarzyszą. Próbowałam się przekonać, ale no nie umiem sie przełamać do prezerwatyw, jak robienie loda no to wiadomo bez, ze sperma nie mam problemu, nie wyobrażam sobie stosunku z, nawet próbowaliśmy, ale zakładanie tego, sam widok mnie odrzuca i sprawia ze ochota mija. Nie wspomne o kolorowych czy smakowych. Byla sytuacja ze był od razu w prezerwatywie by ominąć, ale gra wstępna jest dla mnie bardzo fajnym elementem i bez niej tak średnio.  Kieruje, więc pytanie czy sa osoby, które korzystaja tylko z tabletek przez dłuższy okres wszystko w porządku? Jakie są szanse itd. Jeśli chodzi o choroby weneryczne, oboje mamy cały komplet badań za sobą,  odmian, bardzo szczegółowy zestaw no i wszystko jest w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim partnerem kochamy się bez zabezpieczeń, bo jesteśmy już w tym wieku i na tyle długo ze sobą, że wpadka z dzieckiem nie byłaby problemem i dla mnie seks bez gumki jest dużo przyjemniejszy, dużo więcej odczuwamy i łatwiej mi osiągnąć orgazm, a jeśli dobrze stosujesz tabletki i dodatkowo partner wyciągnie przed wytryskiem to myślę, że nie macie się czego obawiać i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku bezpieczniej jest korzystać z prezerwatyw, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kicia_ napisał:

Ja z moim partnerem kochamy się bez zabezpieczeń, bo jesteśmy już w tym wieku i na tyle długo ze sobą, że wpadka z dzieckiem nie byłaby problemem i dla mnie seks bez gumki jest dużo przyjemniejszy, dużo więcej odczuwamy i łatwiej mi osiągnąć orgazm, a jeśli dobrze stosujesz tabletki i dodatkowo partner wyciągnie przed wytryskiem to myślę, że nie macie się czego obawiać i to wystarczy

Juz podczas podniecenia moga wystapic plemniki w preejakulacie (doczytaj) dlatego stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AZS56 napisał:

Juz podczas podniecenia moga wystapic plemniki w preejakulacie (doczytaj) dlatego stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza.

Poprzedniczka pisała o stosowaniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kicia_ napisał:

Ja z moim partnerem kochamy się bez zabezpieczeń, bo jesteśmy już w tym wieku i na tyle długo ze sobą, że wpadka z dzieckiem nie byłaby problemem i dla mnie seks bez gumki jest dużo przyjemniejszy, dużo więcej odczuwamy i łatwiej mi osiągnąć orgazm, a jeśli dobrze stosujesz tabletki i dodatkowo partner wyciągnie przed wytryskiem to myślę, że nie macie się czego obawiać i to wystarczy

Kicia wspomniala o stosunku przerywanym jako dodatkowym zabezpieczeniem/ uzupelnieniem stosowania tabletek (stosowanie ich nie daje jednak 100% zabezpieczenia przed ciaza i wpadki sie zdarzaja), by stosujec 2 metody antykoncepcyjne ( co jest sluszne) uzyskac niemal 100% zabezpieczenia przed ciaza.

Stosunek przerywany sie jednak jako metoda antykoncepcyjna nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AZS56 napisał:

Kicia wspomniala o stosunku przerywanym jako dodatkowym zabezpieczeniem/ uzupelnieniem stosowania tabletek (stosowanie ich nie daje jednak 100% zabezpieczenia przed ciaza i wpadki sie zdarzaja), by stosujec 2 metody antykoncepcyjne ( co jest sluszne) uzyskac niemal 100% zabezpieczenia przed ciaza.

Stosunek przerywany sie jednak jako metoda antykoncepcyjna nie nadaje.

No dla osób, które kategorycznie nie chcą dziecka to nie, jednak no w moim przypadku dziecko byłoby całkiem okej, węc nie uważam, że robię coś źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AZS56 napisał:

Juz podczas podniecenia moga wystapic plemniki w preejakulacie (doczytaj) dlatego stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza.

Tak, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 20:42, Prohibited napisał:

Jakie są szanse itd. Jeśli chodzi o choroby weneryczne, oboje mamy cały komplet badań za sobą,  odmian, bardzo szczegółowy zestaw no i wszystko jest w porządku. 

stały partner, antykoncepcja i ... czy ty nie masz choroby obsesyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są również plastry antykoncepcyjne. Na pewno lepsze rozwiązanie niż tab a fakt ten sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×