Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zyga

Spojrzenie ładnych kobiet na brzydkiego męczyzne.

Polecane posty

Tak jak w temacie drogie panie. Jestem mało atrakcyjny z twarzy i zastanawiam się dlaczego ładne kobiety patrzą w moją stroną np. idę sobie ulicaą i nagle z naprzeciwka idzie ładna kobieta i nasze oczy się spotykają po czym ona odwraca zwrok wzdrygając ramionami. Dodam że ja nie patrzę na nią perfidnie tylko tak np..odruchowo. Albo inny przykład jadę tramwajem patrzę przez okno i odwracam zwrok a tam spotyka się z super kobieta wzrokiem i to samo. Ja się na nią popatrzyłem przypadkiem o co tu chodzi czy taka kobieta chce mi przekazać że mogę o niej pomarzyć czy co. Byłem w związkach z kobietami dla mnie pięknymi ale nie aż tak jak te które szukają że mną kontaktu wzrokowego. Przezcież nawet jawne znaki zainteresowania z ich strony odczyta jak beka że mnie więc i tak nie podejdę więc jaki jest cel tego zachowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet nie ma być lalką, więc nie musisz być ładny. Jak widzisz że laski się patrzą to podbijaj i zagaduj z całą pewnością siebie i są twoje, jeśli takie cie rajcują. Nigdy nie myśl o tym że nie jesteś jej godny bo jest "ładna". Idź na pewniaka i wyrywaj jakbyś był modelem 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są spojrzenia zpraszające do rozpoczęcia rozmowy czy też filtru/podrywu.To są krótkie spojrzenia które nie mają dalszej kontynuacji na zasadzie "no popatrz a jak już popatrzysz to spadaj". Z kobietami z innym typem urodu te spojrzenia są kontynuowane więc zachęta jest nie raz podejdę zagadam itd. Nie wiem po co te ładne tak się zachowują nie mogę tego zrozumieć a z tymi co się spotykam/spotykałem to o to nie pytałem wiadomych względów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×