Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Loleczek1991

Czy to objaw jakiejś poważnej choroby?

Polecane posty

Witam już to kiedyś opisałem ale się martwię, potrzebuje porady, ponieważ Od kilku lat może od  jakieś pięciu gdzieś, w pewnej chwili mam jakiś napad paniki, mam wrażenie że za chwilę będę  jakiś nacpany.. Nie jest to zawsze ale w pewnych momentach..  Mam wrażenie że moje źrenice  robią się duże.. Kręci mi się jakoś w głowie i czuję jak by wszystkie moje wybryki z całego życia wróciły w ciągu jednej chwili, fakt że u mnie w domu nie było jakiejs. Wielkiej przemocy ale mam jakieś lęki przed przemocą i poznawaniem ludzi i czuję Ze zaraz będę nacpany czy jakis Wszystko jakieś dziwne się robi, tak jak bym dostał kaca moralnego a następnie ludzie się dziwnie na mnie patrzą.. Mam wrażenie że zaraz będę miał jakieś kłopoty.. Wchodzę w stan miękkiego gościa ..  A najbardziej mnie to wkurza jak zjem np pizze czy obojętnie coś na miescie i myślę że w Tym są dragi i miałem wrażenie takie jak by coś naprawdę  w tym było..  I często Mam tak że mam świadomość  jak by wszędzie coś było z narkotykami... To. Takie dziwne  i tak często mam tak jak czuje gdy czuje nie znane zapachy.. mam wrażenie że zaraz  ktoś mnie wyrzuci ze społeczeństwa i będę nie wiem zrypany o coś.. A Jeśli po alko tez tak mam ale wtedy na alkohol dziwnie reaguje.. Czuję się 3 razy pijanszy chociaż wypiłem jedno piwo.. Kiedyś nawet się z kilkomaosobami o to poklocilem myśląc że w tym były dragi.. Corobić.. Ma ktoś taka sytuacje? Rady!  Chcę jeszcze tylko napisać że nigdy nie brałem narkotyków i nie nawidze nawet tego słowa.. Pozdroo

Edytowano przez Loleczek1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Loleczek1991 napisał:

Corobić.

Dolekarzaiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×