Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolina8866

Torbiel ciałka żółtego

Polecane posty

Witajcie, chciałabym się Was poradzić, a mianowicie w 31dniu od ostatniej miesiączki poszłam do ginekologa, ponieważ bolało mnie podbrzusze, okresu nie dostałam, miałam tylko 2 dni plamienia w momencie spodziewanej miesiączki, wyszły dwie kreski. Ostatnia miesiączka była 20 stycznia, wizyta 19 lutego, dzień przed wizytą zrobiłam beta hcg i wyszła 2407 a progesteron 26.90. Na usg doktor zauważył w prawym jajnikutorbiel cialka żółtego o 3cm i powiedział że nic jeszcze nie widać, że widocznie jest za wcześnie, powiedział żeby zrobić ponownie betę i zobaczyć jak przyrasta. Poprzepisywał duphaston, luteinę itp. Po 48h powtórzyłam betę i wyniosła 5019, a progesteron 26.94. Ucieszyłam się bo przyrost jest ok,ale zaczęłam czytać i często piszę że pęcherzyk powinien być widoczny przy becie 1000, a ja miałam dzień przed 2400, martwię się że to ciąża pozamaciczna.. I ta torbiel.. choć tu lekarz mówił że to normalne jak dochodzi do zapłodnienie. Czy ktoś miał wysoką betę i nic nie było widać?  Czy 31 dzień od ostatniej miesiączki to jednak za wcześnie?  Bardzo się martwię tą ciąża pozamaciczną ☹️☹️☹️ Do ginekologa idę w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×