Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Betoniarka

Czy wy (kobiety) też lubicie mocny seks?

Polecane posty

Wy też lubicie ostry seks i jak zachęcacie partnera? Ja bardzo lubię. Zazwyczaj zakładam wtedy szpilki, bieliznę erotyczną pod spód i jakąś ...enkę. Wchodzę do pokoju, gdzie czeka mój partner i już ma na mnie ochotę. Kładę się na łóżku, całujemy się, a potem masujemy przez ubrania w miejscach intymnych. Rozbieramy się nawzajem, on cały, a ja do bielizny. Potem ja masuję jego kolegę i pocieram szybko swoją waginą po jego penisie. Potem ja rozbieram się cała, on mnie całuje i zaczyna we mnie wchodzić od przodu. Bardzo lubię jak wchodzi we mnie bardzo szybko i daleko. Co prawda ma dużego i czasem trochę mnie to boli, ale się przyzwyczaiłam, bo czasem się zdarza, że dojdzie do końca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🙂

 

Edytowano przez P.and.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię wyuzdany sex, więc chętnie podzielę się swoją historią :))

Wynajmowałam wtedy mieszkanie na obrzeżach miasta. Napisał do mnie Piotr, że chciałby wpaść z wizytą na kawę. Umówiliśmy się po południu. Posprzątałam mieszkanie, ubrałam się w dość swobodny strój, a pod spód założyłam koronkową bieliznę i samonośne pończochy. Przyjechał przed czasem, więc poprosiłam, aby chwile poczekał. Gdy wybiła umówiona godzina zapukał i wszedł. Stanął przede mną wysoki mężczyzna z krótką brodą, szerokimi ramionami i lekko szpakowatą fryzurą. Przyjechał elegancko ubrany. Piotr był w koszuli, bo po wizycie u mnie miał jeszcze jechać na spotkanie biznesowe. Zdjął kurtkę i buty. Wręczył mi świeże pączki, co było jednocześnie miłe i zaskakujące, bo przecież dobrze wiedział, ze chemie lubię tylko sypialni, ale nigdy na talerzu. Zapytałam co u niego i zaproponowałam mu kawę, ale on jakby nie chciał odpowiadać. Pomyślałam, ze się obraził, bo kazałam mu czekać, ale on bez zbędnego gadania pocałował mnie, a właściwie to wcisnął mi język do samego gardła. To było mocno nachalne i gdyby to był inny facet, to pewnie w tej chwili dałabym mu w twarz, ale ten mnie podniecał jak nikt inny na świecie. Był bezpruderyjny i nie miał w sobie żadnych zahamowań. Jego ręka wślizgnęła do moich majtek i bez uprzedzenia wsadził ją do mojej pochwy. Złapał mnie mocno za ramiona i zaciągnął do dużego pokoju dynamicznie zrywając mi ubrania. Po kolei na podłogę spadały ubrania, moja bluzka, spodnie, majtki, jego koszula. Nie do końca wiedziałam co mam robić, bo to było trochę tak, jakby mnie szarpał, ale w pewnym sensie podobało mi się to. Chwile potem byliśmy już na łóżku w salonie. W telewizji leciał jakiś program przyrodniczy, bo w tle było słychać Krystynę Czubównę. Kanapa stała przy oknie, a na wprost niej stolik z telewizorem. Powiedział do mnie - Obciągnij mi. Weź go do ust. I wiedziałam ze nie mam szans się sprzeciwić. Był ode mnie sporo wyższy, starszy o kilkanaście lat i w głosie mocno stanowczy. Leżąc przy nim skierowałam się głową do niego i wsadziłam jego penisa do swojego gardła pomagając sobie ręką. Spodobało mu się to, zresztą zawsze mi mówił, ze tylko ja jedyna umiem mu dobrze obciągnąć i tylko ze mną potrafi mieć dobry sex. Rytmicznie ssałam jego penisa ocierając żołądź o swoje podniebienie, tak, jak zawsze lubił. Po chwili padły kolejne polecenia. - Liż moje jaja i pod jajami, a następnie wypnij się i pokaż mi dziurki. Kolejno posłusznie wykonywałam jego rozkazy. Odwróciłam się tyłem mając na sobie tylko pończochy. Złapał mnie mocno za pośladki i wsadził palce do obydwu szparek. Powiedział, abym położyła się na płasko na brzuchu i rozłożyła nogi. Zrobiłam tak, a on położył się na mnie. Wiedziałam, ze zaraz we mnie wejdzie i faktycznie wszedł, ale on to zrobił od razu w odbyt. Szybko i rytmicznie posuwał mnie analnie. Zdolności seksualnych nie można mu odmówić, był jak młody Bóg seksu. Po kilku minutach dynamicznych ruchów spuścił się wprost do mojego tyłka. Poczułam się trochę tak, jakby chciał mnie oznaczyć nasieniem jako swoja własność, ale wtedy wydawało mi się, ze ma do tego prawo, bo byłam jak to mawiał „pieszczotliwie” - „Jego własną Suką”, a on „Moim Panem”. Piotr wstał. Poszedł do łazienki, w umywalce przepłukał penisa wodą. Po seksie wyglądał na rozluźnionego. Położył się na kanapie bez ubrań. Zwrócił się do mnie i powiedział - Chce, żebyś zrobiła mi kanapki, ale chodząc nago. Tak, aby było widać tyłek. Ulegle zgodziłam się. Salon był połączony z kuchnią więc mógł oglądać telewizje i jednocześnie przyglądać mi się chodzącej po moim mieszkaniu. Odwrócona do niego pokroiłam pieczywo, położyłam wędlinę, zagotowałam wodę w czajniku i zaniosłam mu talerz do łóżka pod sam nos. Zjadł, wypił i powiedział – „Chodź tu, chce mi się Ciebie, wsadzę Ci ku*asa w dupcie jeszcze raz 🙂 ”...

Ps: Tak, to była prawdziwa historia erotyczna z mojego życia. Jeżeli kręci Cie nasz sex, to możesz go przeżyć razem z nami. Szukamy dziewczyny z Warszawy do trójkąta. Posiadamy lokal. Zapraszamy do kontaktu na:

trojkat.fwb@gmail.com

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, P.and.a napisał:

Też lubię wyuzdany sex, więc chętnie podzielę się swoją historią :))

Wynajmowałam wtedy mieszkanie na krańcu miasta. Napisał do mnie Piotr, że chciałby wpaść z wizytą na kawę. Umówiliśmy się po południu. Posprzątałam mieszkanie, ubrałam się w dość swobodny strój, a pod spód założyłam koronkową bieliznę i samonośne pończochy. Przyjechał przed czasem, więc poprosiłam, aby chwile poczekał. Gdy wybiła umówiona godzina zapukał i wszedł. Stanął przede mną wysoki, przystojny mężczyzna z krótką brodą, szerokimi ramionami i lekko szpakowatą fryzurą. Przyjechał elegancko ubrany. Piotr był w koszuli, bo po wizycie u mnie miał jeszcze jechać na spotkanie biznesowe. Zdjął kurtkę i buty. Wręczył mi świeże pączki, co było jednocześnie miłe i zaskakujące, bo przecież dobrze wiedział, ze chemie lubię tylko sypialni, ale nigdy na talerzu. Zapytałam co u niego i zaproponowałam mu kawę, ale on jakby nie chciał odpowiadać. Pomyślałam, ze się obraził, bo kazałam mu czekać, ale on bez zbędnego gadania pocałował mnie, a właściwie to wcisnął mi język do samego gardła. To było mocno nachalne i gdyby to był inny facet, to pewnie w tej chwili dałabym mu w twarz, ale ten mnie podniecał jak nikt inny na świecie. Był bezpruderyjny i nie miał w sobie żadnych zahamowań. Jego ręka wślizgnęła do moich majtek i bez uprzedzenia wsadził ją do mojej pochwy. Złapał mnie mocno za ramiona i zaciągnął do dużego pokoju dynamicznie zrywając mi ubrania. Na podłogę spadła moja bluzka, spodnie, majtki i  jego koszula. Nie do końca wiedziałam co się ze mną dzieje, bo to było trochę tak, jakby mną szarpał, ale w pewnym sensie podobało mi się to, bo był samcem alfa. Chwile potem byliśmy już na łóżku w salonie. W telewizji leciał jakiś program przyrodniczy, bo w tle było słychać Krystynę Czubównę. Kanapa stała przy oknie, a na wprost niej stolik z telewizorem. Powiedział do mnie - "Obciągnij mi. Weź go do ust". I wiedziałam, ze nie mam szans się sprzeciwić. Był ode mnie sporo wyższy, starszy o kilkanaście lat i w głosie mocno stanowczy. Leżąc przy nim skierowałam się głową do niego i wsadziłam jego penisa do swojego gardła pomagając sobie ręką. Spodobało mu się to, zresztą zawsze mi mówił, ze tylko ja jedyna umiem mu dobrze obciągnąć i tylko ze mną potrafi mieć dobry sex. Rytmicznie ssałam jego penisa ocierając żołądź o swoje podniebienie tak, jak zawsze lubił. Po chwili padły kolejne polecenia. - "Liż moje jaja i pod jajami, a następnie wypnij się i pokaż mi dziurki". Kolejno posłusznie wykonywałam jego rozkazy. Odwróciłam się tyłem mając na sobie już tylko pończochy. Złapał mnie mocno za pośladki i wsadził palce do obydwu szparek. Powiedział, abym położyła się płasko na brzuchu i rozłożyła swoje nogi. Zrobiłam tak, a on położył się na mnie. Wiedziałam, ze zaraz we mnie wejdzie i faktycznie wszedł, ale on to zrobił od razu w odbyt. Szybko i rytmicznie posuwał mnie analnie. Zdolności seksualnych nie można mu odmówić, bo pie**rzył się jak młody Bóg seksu. Po kilku minutach dynamicznych ruchów spuścił się wprost do mojego tyłka. Poczułam się trochę tak, jakby chciał mnie oznaczyć nasieniem jako swoją własność, ale wtedy wydawało mi się, ze ma do tego prawo, bo byłam jak to mawiał „pieszczotliwie” - „Jego własną Suką”, a on „Moim Panem”. Piotr wstał. Poszedł do łazienki, w umywalce przepłukał penisa wodą. Po seksie wyglądał na rozluźnionego. Położył się na kanapie bez ubrań. Zwrócił się do mnie i powiedział - "Chce, żebyś zrobiła mi kanapki, ale chodząc nago. Tak, aby było widać tyłek". Ulegle zgodziłam się. Salon był połączony z kuchnią więc mógł oglądać telewizje i jednocześnie przyglądać mi się chodzącej po moim mieszkaniu. Odwrócona do niego pokroiłam pieczywo, położyłam wędlinę, zagotowałam wodę w czajniku i zaniosłam mu talerz do łóżka pod sam nos. Zjadł, wypił i powiedział – „Chodź tu, chce mi się Ciebie, wsadzę Ci ku*asa w dupcie jeszcze raz 🙂 ”...

Ps: Tak, to była prawdziwa historia erotyczna z mojego życia.😀 Jeżeli kręci Cie nasz sex, to możesz go przeżyć razem z nami. Szukamy dziewczyny z Warszawy do trójkąta. Posiadamy lokal. Zapraszamy do kontaktu na:

trojkat.fwb@gmail.com

Z ciekawości zapytam ile starszy był? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×