Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rossa

Złe samopoczucie po stosunku

Polecane posty

Witam wraz z moim mężem często się kochamy od pewno czasu po stosunku złe się czuje jestem osłabiona itd natomiast wczoraj pod wieczór dostałam silnego bulu brzucha tak jak by skurczu ból trochę ustąpił ale towarzyszy mi do dziś. Boli mnie środek podbrzusza i prawa strona podczas chodzenia i ucisku gdy leżę siedzę itd to mniej . Dodam że nie zabezpieczyliśmy się 

Czy ktoś miał coś podobnego?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli obawiasz się ciąży to najlepiej zrob test lub wejdź na testowulacyjny . Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie jest normalna reakcja. ale to czujesz się tak cały czas czy tylko po seksie? bo to dziwne ogólnie. cykle monitorujesz? może warto takim komputerem do wyznaczania dni płodnych cyclotest myway, ja mam i jest super. wiesz, bo każde wahania mogą dawać sygnał, że coś w organizmie się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to złe samopoczucie jest bezpośrednio po stosunku to idź na badanie. Nie zaszkodzi kontrola cyklu na monitorze płodności LH z aplikacją na smartfona. Nie powinno być tak, że po współżyciu ty źle się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powinno tak byc, objawy ciazy nie wystepuja od razu po stosunku. mozliwe ze cykl ci sie rozregulowal, a do wyznaczania mozesz wyprobowac cyclotest my way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powinno, ewentualnie moze byc opcja, ze szybciej dostaniesz okres. kontroluj najlepiej cykl przy uzyciu afrodyty smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×