Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MLVC

Facet bez pracy

Polecane posty

Mam 25 lat, pracę, jestem po studiach magisterskich i ogólnie mam ułożone życie jeśli chodzi o zarobki. Jestem z chłopakiem od 4 lat. On jest 5 lat starszy. 3 razy zmieniał studia. Ostatecznie jest teraz na studiach już 5 rok ale już drugi raz powtarza 3 rok. Więc dopiero będzie miał licencjat. Chłopak cały czas obiecuje od tylu lat że pójdzie do pracy. Mieszka z mamą, nie ma na nic kasy, na wakacje i inne wydatki musi pożyczać od brata albo siostry. Był w jednej pracy ale tylko 2 tygodnie bo powiedział że za trudna i mega wykańczająca. Niby szuka pracy był na 3 rozmowach ale twierdzi że nikt nie zadzwonił. Pracy już szuka od 4 lat i nic. Twierdził wcześniej że nie może pogodzić pracy ze studiami. Teraz ma tylko kilka przedmiotów a i tak ma swoje wymówki że nie pójdzie byle gdzie. Dochodzę do wniosku że według niego lepiej nie pracować niż pracować byle gdzie. Dołożę jeszcze to że nie ma prawa jazdy i póki co go na to nie stać.  Czy warto być z takim człowiekiem? Poza tym jest uczuciowy, emocjonalny widać że mnie kocha ale do pracy strasznie ciężko go zmusić tak jakby mu się nie chciało. Czy on się zmieni ? Chciałam z nim mieszkać ale to niemożliwe bo jak skoro nie ma pracy i niby mówi że szuka no ale jakim cudem nie ma nic tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×