Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylkaa

Chłopak córki jest starszy od mojego

Polecane posty

Dziwnie się z tym czuję... Mam 45 lat, a moja córka 20. I jak w tytule, mój chłopak jest młodszy od jej chłopaka. Jestem z moim od roku, on ma 25 lat. A córka się teraz związała z takim co ma 27... Wcześniej mi różnica wieku nie przeszkadzała, ale jak ostatnio córka przyprowadziła chłopaka go przedstawić i ja zaprosiłam mojego, to po raz pierwszy dziwnie się poczułam, jakby coś nie tak było z tą różnicą wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Jej chyba bardziej wypada mieć chłopaka przed trzydziestką niż Tobie ale nie mnie oceniać. 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie się zamienić i po kłopocie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Benniee napisał:

Jej chyba bardziej wypada mieć chłopaka przed trzydziestką niż Tobie ale nie mnie oceniać. 😕 

Wypada... Nie wypada... Nie wiem już. Mnie to dotąd nie przeszkadzało. Chłopakowi też nie. Nawet córka nam kibicowała. Po prostu dziwnie się poczułam siedząc przy stole z chłopakiem swoim i córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, Sylkaa napisał:

Wypada... Nie wypada... Nie wiem już. Mnie to dotąd nie przeszkadzało. Chłopakowi też nie. Nawet córka nam kibicowała. Po prostu dziwnie się poczułam siedząc przy stole z chłopakiem swoim i córki...

W takim razie trzeba przywyknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylkaa napisał:

Dziwnie się z tym czuję... Mam 45 lat, a moja córka 20. I jak w tytule, mój chłopak jest młodszy od jej chłopaka. Jestem z moim od roku, on ma 25 lat. A córka się teraz związała z takim co ma 27... Wcześniej mi różnica wieku nie przeszkadzała, ale jak ostatnio córka przyprowadziła chłopaka go przedstawić i ja zaprosiłam mojego, to po raz pierwszy dziwnie się poczułam, jakby coś nie tak było z tą różnicą wieku...

Coś nie tak bo ty molestujesz młodego który powinien zająć się twoją córką, ale młody na starej chce poćwiczyć troche widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×