Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lilys

Zarejestrowani
 • Zawartość

  552
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

137 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1899 wyświetleń profilu
 1. Lilys

  Powiedzieć czy nie powiedzieć?

  Zajęłabym się swoim życiem co ma wyjść i tak wyjdzie na jaw ale po co masz się w to mieszać. Czasem może to się odbić czkawką.
 2. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Zatem udanego weekendu, bo dalsza dyskusja bezcelowa. Dużo miłości i dystansu to zawsze świetnie działa.
 3. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Laski to używa niewidomy, też mam dużo doświadczenia i Twoje wywody już nie robią na mnie wrazenia, może jedynie na nastolatkach,startuj dowartosciujesz się. Żółc się z Ciebie wylewa więc coś jest na rzeczy, wyparcie widocznie nie pomaga. Też pozdrawiam serdecznie.
 4. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Skoro jej coś nie odpowiada w jego zachowaniu to nie ma przymusu, lepiej zająć się sobą i nie zabierać sobie i jemu czasu. Nie jest ostatnim facetem na ziemi, wziąć głęboki oddech i wyluzować. Napastliwość i niecierpliwość a przede wszystkim ciągle nadinterpretowanie zachowania drugiej osoby zwykle kończy się kiepsko.
 5. Lilys

  Już ponad rok nie mogę spać:(

  Zacznij uprawiać sport zmęczysz się konkretnie to zaśniesz a i myśleć nie będziesz miała siły
 6. Lilys

  Pytanie o szanse

  Po co pytać wprost, to się widzi, czuje. Jak ktoś nie jest zainteresowany bliższą relacja to znaczy że nie jest nie warto nadinterpretowywac a może zmieni zdanie, biegać i strugać pawiana.
 7. Teraz to Usiądź i zastanów się o co Ci chodzi jak do tego dojdziesz przestaniesz kity wciskać ze się pomyliłaś i namiar na fryzjera facetowi wysłałaś.
 8. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Tu nie chodzi o oświadczyny nie iskrzy i facet się nie spieszy z kontaktem co tu wymyślać na początku jak Ci ktoś wpadnie w oko to nie tak to wygląda i tyle. Napisałam że jest ponad 8 miliardów ludzi na świecie i nie ma potrzeby uczepię ia się tego akurat, kwestia zdrowego podejścia do siebie i sytuacji.
 9. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Oj kto Cię tak skrzywdził nie ironizuje ale współczuję pozdrawiam
 10. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Jest poprostu bardzo przemęczony niektórzy mają tak do śmierci więc szkoda zachodu i dręczenia się. Wiesz może niektórzy potrzebują konkretnej odpowiedzi nawet tej najgorszej ale z wiekiem patrzy się bardziej na zachowanie i więcej analizuje czy taka znajomość rokuje. Lepiej szybciej coś przeciąć niż męczyć się a soptykanie/randki powinny uskrzydlać a nie dołować.
 11. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Jasne na randce też był zmęczony, spięty i pilna robotę i spieszył się do domu litości o co tu zabiegać, niech chłopak wypocznie rozluźni się i dopiero zawraca kobiecie głowę randkami.
 12. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Jest tak przemęczony i ma kupę roboty i Ty masz zabiegać bo on nie ma głowy ani siły aby się odezwać. Nikt kto szaleje za drugą osobą nie jest tak przemęczony żeby zainicjować kontakt ale to dojdziesz do tego kiedyś mam nadzieje:)
 13. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Robotnicy a relacja to inna galaktyka. Skoro facet nie ma potrzeby przez tydzień lub więcej na kontakt to co tu rozważać i rozstrzygać. Jest ponad 8 miliardów ludzi na świecie, nie on jeden ostatni. Szacunek do siebie to podstawa nic tu nie ma do rzeczy wywyższanie się lub ksiezniczkowanie trzeba przyjąć do wiadomości ze nie jest dla niego priorytetem.
 14. Lilys

  Wypada się do niego odezwać?

  Ja bym nie napisała czy mam skasować twój numer bla bla to żenujące i zwykła manipulacja. Nie odzywa się to nie i koniec, zajmij się swoimi sprawami. Jak ktoś chce to znajdzie minutę w ciągu tygodnia by napisać choćby co słychać a jeśli nie to widocznie ma ważniejsze sprawy. Szanuj siebie i nie skomlaj o kontakt bo nic to dobrego nie przyniesie. Masz zamiar czekać ciągle z utęsknieniem kiedy znajdzie czas dla Ciebie?
 15. Nie każdy uroil bzdety o przedłużaniu gatunku, zbytnie uogólnienie.
×