Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lilys

Zarejestrowani
 • Zawartość

  488
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

114 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1654 wyświetleń profilu
 1. Lilys

  Samotność w związku

  Jak się da to to zrób a nie siedzisz tu i piszesz absurdalne niby rady. Trzeba coś takiego przeżyć żeby mieć pojęcie o realnym życiu. Jak narazie też siedzisz w pampersie jak to autorki baby. Bez odbioru.
 2. Lilys

  Samotność w związku

  Jasne to niech zapyta czy dalej jest ciasna, brak słów...
 3. Lilys

  Samotność w związku

  Serio masz dzieci z pewnością nie więc nie kompromituj się. Najważniejszy to jest święty spokój i zero takiego pieprzenia.
 4. Lilys

  Samotność w związku

  Partner jest dorosły co nie znaczy że musi byc dojrzały. Niemowlę jest na pierwszym miejscu bo nie zmieni sobie pieluchy i nie zrobi kaszki. Dojrzały człowiek to rozumie i to że opieka 24 godziny jest wykańczająca. Pisanie że może przytyła lub nie jest ciasna to dyskwalifikacja zdrowego myślenia, jak ma wyglądać po urodzeniu dziecka to nie Lewandowska mniej instagrama a rozum wróci na właściwe tory. Ludzie którzy się kochają wspierają się a teraz biedna ma niemowlę i drugie dziecko które mimo wieku nie potrafi wyartykułować o co mu chodzi.
 5. Nie namawiaj, nie przepraszaj, współczuję bo na początku znajomości takie wahania nic dobrego nie wróżą, zrobisz co zechcesz ale przebywanie z takimi osobami ryje psyche. Nigdy nie będziesz pewny czy za chwilę jej się nie odmieni jak na karuzeli. Jak ma problem z bliskością to niech idzie na terapie a nie Ciebie obarcza swoimi problemami, nie jesteś psychologiem. Bycie z drugą osobą i to jeszcze na początkowym etapie to ma być przyjemność a nie udręka i zastanawia ie się o co chodzi.
 6. Lilys

  O co mu chodzi?

  Jak jesteście razem to jest dobrze, kobiety wszystko potrafią wytłumaczyć, nie jest dobrze jak jedna strona musi się podporządkować drugiej i nigdy nie będzie, zamiast wspólnie cieszyć się sobą przeciągacie line kto mocniejszy, kiedyś się czara przeleje..
 7. Lilys

  O co mu chodzi?

  On chce wspólnie żyć ale Ty masz wszystko zmienić hmmm dziwna miłość, jednostronna. Bierzesz pod uwagę że wspólne mieszkanie nie wypali? Jakiś plan w zanadrzu czy idziesz na żywioł co będzie to będzie.
 8. Lilys

  O co mu chodzi?

  Nie możecie się dogadać a Ty o ślubie piszesz i myślisz że ten papierek usprawni waszą komunikację uwierz mi z pewnością nie.
 9. Lilys

  O co mu chodzi?

  Jeśli masz dobrą pracę i jesteś zadowolona to nie rzucałabym wszystkiego bo on tak chce, myśl o sobie przede wszystkim i bądź niezależna.
 10. Najpierw to niech przepracuje sytuację i ogarnie się a na dupy jeszcze zdąży.
 11. Miałam wątpliwości i cichą nadzieję że da się jeszcze coś zrobić ale podświadomie wiedziałam że nic się nie zmieni a jeśli już to na gorsze. Trzeba wziąć to na siebie, myśleć o sobie, chcieć dla siebie czegoś więcej niż tylko wymuszone zmiany na chwilkę.
 12. Żadna szpila, jedni żyją w realu inni w matrixie ale jak Ci to pisanie pomaga to pisz:)
 13. Psychiatra nie pomoże, hejterzy tym bardziej.
 14. Lilys

  Jak go odzyskać?

  Nie Ty masz go odzyskiwać a on Ciebie. Widać nudzi go wspólne życie i szuka wrażeń, puść wolno niech szuka szczęścia. Nie poniżaj się, nie pozwalaj na takie traktowanie za jakiś czas wypalisz się i może wtedy dojdziesz do wniosku że zasługujesz na szacunek.
 15. Lilys

  Samotna

  Mężczyzna nic nie musi zarabiać na Ciebie, masz dwie ręce i nogi to do roboty a nie czekasz na zasilenie od męża. Nie dziwię się że uciekł bo kto by chciał być wołem do utrzymywania kogoś, gdzie tu wsparcie, dążenie razem do osiągnięcia czegoś więcej. Mąż to nie bankomat, kobiety powinny dążyć do niezależności a nie prosić o drobne na waciki.
×