Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zapraszam 

Jestem w 5 tygodniu ciąży. Mam już córkę, która ma 14 lat i chodzi do 7 klasy. Teraz jestem w 5 tygodniu i termin mam na 7 listopad. Mam 45 lat. Starałam się o dziecko 6 lat. Zapraszam wszystkie mamy, które mają termin na listopad. ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, AnnaMama napisał:

Zapraszam 

Jestem w 5 tygodniu ciąży. Mam już córkę, która ma 14 lat i chodzi do 7 klasy. Teraz jestem w 5 tygodniu i termin mam na 7 listopad. Mam 45 lat. Starałam się o dziecko 6 lat. Zapraszam wszystkie mamy, które mają termin na listopad. ! 

Gratulacje 🙂 ja niestety poroniłam w grudniu ale za jakiś czas znów będę się starać. Mam 32 lata. To była moja pierwsza ciąża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Załamana7 napisał:

Gratulacje 🙂 ja niestety poroniłam w grudniu ale za jakiś czas znów będę się starać. Mam 32 lata. To była moja pierwsza ciąża.

 

Przykro mi i wiem co czujesz bo sama straciłam 4 maleństwa. Jeszcze przed urodzeniem córki straciłam dwójkę dzieci a potem gdy staraliśmy się o rodzeństwo dla niej to dwa razy poroniłam. Ale udało się. Tobie tez tego zycze trzymaj się tam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też melduje! Z om jestem już w 6 tygodniu, ale pewnie troszkę to się wszystko cofnie bo mam późne owulacje. W zasadzie test pozytywny wyszedł mi dopiero dzisiaj. Trzymajcie kciuki, módlcie się za mojego małego dzidziusia w brzuszku! Niesamowicie się cieszę, ciągle do niego mówię, że już go kocham. Tak naprawdę to boję się strasznie że znów poronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2021 o 16:39, Pysia1989 napisał:

Ja się też melduje! Z om jestem już w 6 tygodniu, ale pewnie troszkę to się wszystko cofnie bo mam późne owulacje. W zasadzie test pozytywny wyszedł mi dopiero dzisiaj. Trzymajcie kciuki, módlcie się za mojego małego dzidziusia w brzuszku! Niesamowicie się cieszę, ciągle do niego mówię, że już go kocham. Tak naprawdę to boję się strasznie że znów poronie

Hej Pysia jest też drugi wątek z listopadem. Zapraszam Cię tam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 🙂  ja dopiero po pozytywnym teście kreska słabo widoczna i beta hcg niska - jutro powtarzam, wg kalendarzyka to 5 tydzień 2 dzień (ale mi się wydaje że ciąża jest młodsza). Jestem kłębkiem nerwów bo mamy za sobą wiele prób w tym nieudane invitra a tu los taki psikus sam nam zgotował jak się poddaliśmy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×