Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olalala30

Co zrobić z dalszym życiem ?

Polecane posty

Gość
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

To był żart bo przecież chyba nikt by specjalnie nie spał po to żeby tu siedzieć w nocy tym bardziej że tu się nic nie dzieje. 

Ale i tak zaraz chyba pójdę.

W tych samych godzinach funkcjonujemy jak sowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już o tym nie raz była mowa , wszędzie gdzie pracowałam to tylko na nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
34 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Przecież już o tym nie raz była mowa , wszędzie gdzie pracowałam to tylko na nocki. 

Monotematyczny jestem nie, teraz zapamiętam bo nie wiedziałem że wszędzie i zawsze 😮 jakoś mi umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O zegarkach oglądam sobie yt dokument 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 17:57, Olalala30 napisał:

Jesteśmy razem 15 lat, małżeństwem 9. Mamy dwie córki. Nigdy nie mielismy idealnego związku. Nigdy nie było randek,kwiatów, prezenty na urodziny tylko typu " Kup sobie coś " . Chociaż ja zawsze staram sie, żeby na każdą okazje coś kupić, zrobić.... Żeby było miło. Jemu jest tylko miło jak przyjdą znajomi. Ja też lubie ich towarzystwo,ale chciała bym odrobine romantyzmu. Nigdy nie jezdziliśmy na wspólne wakacje, czy wycieczki. Zawsze jest ,że po co, nie ma nic ciekawego, on woli na ryby sam. Nawet ,że dzieci są i żeby im było miło to jedzcie sobie bez niego. Ogolnie chyba nie lubi spędzać ze mną czasu.  Jak jest w domu to tylko tv lub komorka czy laptop. Rzadko kiedy gadamy na luźne tematy bo potrafi wprost powiedzieć ,że nie chce mu sie gadać, po czym dzwoni za 5 min kolega i przez 20 gadają sobie o głupotach . Nigdy nie słysze komplementów, miłych słów. Kiedyś leczyłam sie rok na nerwice i wyszłam z tego. Do tej pory potrafi mi to wypomnieć , że chyba powinnam iść leczyć łeb bo chyba mi sie pogorszyło. Dużo przykrych słów słysze, o głupoty. Wystarczy ,że zrobie coś nie tak jak on chce. Ja może nie jestem idealna,na pewno nie . Jestem wymagająca, uparta. Dużo od niego wymagam, nie pozwalam na wszystko jak inne żonki, ale robi i tak co chce. Szacunku mam zero. Najczesciej słysze że jestem ...em ...onym . Przy dzieciach też sie nie hamuje i do nich też ma ostry język. Tatuś z niego średni , z nimi też czasu spędzać nie lubi. Woli wyjść na bajere do kolegów. Od razu mowie,nie pije ,nie bije. Ale czy to znaczy,że już ma mi wystarczeć?  Watpie ,ze mnie kocha. Po prostu jest. Intymnosci zero. Jestem teraz chora na k. Leze w łóżku bo nie mam siły. Odkad jestem chora ani razu nie zapytał sie mnie jak sie czuje. Nie spytał ,czy mi zrobić herbate, dać lek ,czy cokolwiek. Sama sobie musze radzić, jak go poprosze to zrobi mi ewentualnie herbate ,ale obrazony,ze musi wstać z kanapy. Coś tam w domu niby ogarnie, jak przypomne, po czym wraca na kanape. Ile sie da wysługuje sie dziećmi. Po prostu ja już nie wiem, czy to tak ma być? Jemu na mnie nie zalezy, umarła bym to by sie nie przejął. Nie chce ze mna rozmawiać ,a w sumie o wszystko podnosi ton. Glupia sytuacja z rana, przyleciała córka,ze głodna. Mowie poproś tate,to ci zrobi śniadanie, córka do niego poleciała i słysze z salonu " powiedz matce żeby nie rządziła" ... Ja nie mam sily nawet dyskutować .... Zamykam sie w sobie i wole nie mowić nic chodz w srodku mam ochote wybuchnąć i doprowadzic do ogromnej awantury. Bo awantur u nas nie ma. On mnie upokorzy, co gorsza potrafi i przy rodzinie i znajomych, a ja ze wsydu siedze cicho lub nawet gdy sa tylko dzieci w trosce o nie nie kloce sie, bo i tak slownej klotni nie wygram. Duzo mysle, czy chce takiego malzenstwa,ale boje sie odejsc, ze pozaluje. Teraz gdy jestem chora, juz calkiem przybija mnie to jak on mnie traktuje. Nic a nic go nie obchodze. I w sumie napisalam to po czesci sobie. Zeby to sobie przeczytać i uświadomić w jakim bagnie tkwie, tylko co dalej? 

powinna mu jeszcze wygarnąć napluć w pysk i zwyzywać go najlepiej przy znajomych żeby widzieli jakie to ś ci erwo ale jest taką słabiotką to ma co dostała od życia pewnie nawet nie ma szans u innych facetów bojest albo brzydka albo głupia albo jedno i drugie haha xD

ile ty masz lat dziecko?

Edytowano przez Weekend1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 18:25, Olalala30 napisał:

Żałosna sytuacja. Niby chce i moge powiedziec koniec ,a nie umiem.  Boje sie tego co mnie czeka, czy sobie poradze finansowo, co powie rodzina i znajomi. Tak na prawde nasi znajomi to jego znajomi i zostanę sama bez kolezanki zadnej co by sie wyzalic czy rozerwać. Jestem w tak marnej sytuacji, ze plakać mi sie chce. Z nim mnie nic lepszego już nie czeka.

rozwód i alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 6.03.2021 o 14:14, Niby normalny napisał:

I nagle dopiero teraz zaczeło ci to przeszkadzać ? 

Gdyby ci to nie pasowało to byś się z nim nie związała skoro mówisz że był taki od zawsze.

Kobieta zawsze coś znajdzie bo nie ma pasji i się nudzi, pewnie na początku to było dla niej męskie a teraz to wada jednak gdyby była z odwrotnym to też by coś znalazła i by nim gaedziła że simpuje jej panele po których chodzi. Dlatego najlepiej być sobą jak najszybciej bo kobiecie nie dogodzisz nigdy ja widziałem złe traktowane graczek przez samców co nie lubię gier na yt a ja bym simpowal takiej i cieszył się że gra w mojej piwnicy także 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lezaczek napisał:

Ja z kolei mam mnóstwo pasji, jak przystało na mężczyznę: oglądanie Youtube, granie w gry i masturbacja. 😗

A portfel ?!? 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Elciaa29 napisał:

A portfel ?!? 🤨

To podszyw, ja mam portfel gry i minimalizm. A reszta to już tylko hobby i zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

To podszyw, ja mam portfel gry i minimalizm. A reszta to już tylko hobby i zainteresowania.

Przecież widzę mam oczy dobre jeszcze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×