Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jutro powinnam dostać okres. W ostatnich dwóch dniach zauważyłam rozowy śluz na bieliźnie. Postanowiłam wczoraj wykonać test Ciążowy. Pojawiła się jedna bardzo widoczna kreska i druga bardzo blada. Czy to może oznaczać Ciaze? Mam delikatne bóle podbrzusza jak przed @ jednak  test pokazuje jak dla mnie dwie kreski tylko jedna bardzo blada. Nie potrafie tutaj zdjęcia wstawić ale chętnie wyślę komuś na priv żeby ocenil

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawiła się druga kreska to bardzo możliwe że ciąża,  ja tak miałam z synem chyba z dwa dni przed @  zrobilam test i od razu wyszły dwie kreski.

Trzymam kciuki za ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej może być to ciąża. 

Robiłam 4 dni przed planowaną miesiączką i druga kreska idealnie widoczna. 

Blada kreska może być zazwyczaj wynikiem zbyt niskiego hormonu beta hcg w moczu, wykonaj test po planowanym dniu miesiączku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziecku chyba się udało spłodzić dziecko . Teraz to się życia nauczysz i może skończysz się wymądrzać jaka to dorosła jesteś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Załamana7 napisał:

O dziecku chyba się udało spłodzić dziecko . Teraz to się życia nauczysz i może skończysz się wymądrzać jaka to dorosła jesteś 😉

Ale jesteś zgryźliwa... Chciała dziecko będzie miała. Jest pełnoletnia, więc podejmuje decyzję, których poniesie konsekwencje. Tyle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×