Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Czy oni coś kombinują ?

Polecane posty

Witam. Na środę jestem umówiona z rzekomo z psychoterapeutą. Mam co do tego obawy. W mopsie wiedzą że mam dziecko i problemy psychiczne. Dzwonili do mnie parę rady ale ja nie odbierałam ze względu na mój stan psychiczny (fobia społeczna) i dali mi numer do psychoterapeuty. Mama zadzwonila pod ten numer i okazało się że jest to placówka PCPR i pod tym numerem jest pracownik socjalny. Nie do końca rozumiem czy będę miała rozmowę z psychoterapeuta czy z pracownikiem socjalnym z PCPRu? Mam tam podejść do biura na rozmowę i jeśli się okaże pracownikiem socjalnym to znaczy że mnie okłamali.? Ja bardzo się boje różnych instytucji takich jak mops i ten PCPR bo wiem że tam dzieci zabierają i stąd moje obawy że mi je zbiorą. Czy mogło być tak że oszukali mnie i skoro nie chciałam z nimi rozmawiać z powodu stanu psychicznego (silne ataki paniki) to teraz w ramach pracownika socjalnego będę przesłuchiwana ? Przecież to miał być psychoterapeuta. O co chodzi w tym ? Gdyby okazało się że to pracownik socjalny to uciekam ile się da bo ja się panicznie boje przesłuchiwania i mam ataki paniki przed rozmowa. Czy mogli mnie oszukać ? 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Raczej nie powinni, ale unikaniem wizyt pracownika zdecydowanie możesz jedynie pogorszyć swoją sytuację. Dzieci się nie zabiera ot tak. 

Rozumiem tylko chodzi mi o to że mówili że to psychoterapeuta a patrze na numer i wyklilalo mi pracownik socjalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, xNiktx napisał:

Rozumiem tylko chodzi mi o to że mówili że to psychoterapeuta a patrze na numer i wyklilalo mi pracownik socjalny. A ja mam bardzo silne ataki paniki kiedy muszę się spotkać z kimś z tych placówek. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, xNiktx napisał:

Rozumiem tylko chodzi mi o to że mówili że to psychoterapeuta a patrze na numer i wyklilalo mi pracownik socjalny. 

Może posunęli się jednak do takiego fortelu, skoro unikasz ich wizyt? Nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×