Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
550ppp

do trzech razy sztuka?

Polecane posty

witajcie, zauroczyłeriznem się w kobiecie, która zwróciła moją uwagę dosyć szybko. Głównie dlatego że złapaliśmy dość dobry kontakt i wyczułem, że jej się podobam, częste głębokie spojrzenia, uśmiech etc. w sumie dwa razy próbowałem ja gdzieś zaprosić i dwa razy zostałem splawiony. Z różnych źródeł wiem ze dziewczyna jest w związku ale teraz chyba nie uklada sie najlepiej. Gdy przestalem na nia zwracac uwage sama zabiegala o konyakt i prawie plakala przy mnie. W dalszym ciagu jej różne gesty interpretuje jako zainteresowanie ostatnio jeszcze mocniej niz zawsze . Mam dwa wyjścia sporbowac jeszcze raz lub zerwac kontakty i tęsknić i myslec co by bylo gdyby cale zycie. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mocodwagi.pl napisał:

Niestety. Z tego co opisałeś dziewczyna nie jest tobą zainteresowana. 😔 

Polecam odpuścić.

Sądziłem że ja interesuje tylko nie chciała zdradzić chłopaka, wyrzuty sumienia. Gdy dziewczyna nie jest zainteresowana zachowuje się inaczej całkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 550ppp napisał:

witajcie, zauroczyłeriznem się w kobiecie, która zwróciła moją uwagę dosyć szybko. Głównie dlatego że złapaliśmy dość dobry kontakt i wyczułem, że jej się podobam, częste głębokie spojrzenia, uśmiech etc. w sumie dwa razy próbowałem ja gdzieś zaprosić i dwa razy zostałem splawiony. Z różnych źródeł wiem ze dziewczyna jest w związku ale teraz chyba nie uklada sie najlepiej. Gdy przestalem na nia zwracac uwage sama zabiegala o konyakt i prawie plakala przy mnie. W dalszym ciagu jej różne gesty interpretuje jako zainteresowanie ostatnio jeszcze mocniej niz zawsze . Mam dwa wyjścia sporbowac jeszcze raz lub zerwac kontakty i tęsknić i myslec co by bylo gdyby cale zycie. Proszę o pomoc

Już Ci pisałem, co robić, downhill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, 550ppp napisał:

[...] Mam dwa wyjścia sporbowac jeszcze raz lub zerwac kontakty i tęsknić i myslec co by bylo gdyby cale zycie. [...]

Istnieje jeszcze trzecie wyjście - nie dając sobą manipulować jasno okazać, że podzielasz jej zainteresowanie, ale nie zaangażujesz się bardziej, dopóki ona jest w związku z innym. Jeśli Cię lubi i jej zależy, uporządkuje swoje sprawy, jak na dojrzałą osobę przystało. Jeśli nie, to myślę, że warto zachować szacunek do samego siebie i nie pakować się w tak niepewną relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×