Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny, mam pytanie jak w temacie. Skończył mi się okres i przedwczoraj wieczorem zaczęło mnie mdłości. Wczoraj również cały dzień. Okres był w terminie. Więc sama nie wiem. Czy któraś z was też tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj test nie zaszkodzi zrobić. Ja po porodzie, widząc jak ojciec dziecka mi nie pomaga i ...acza z domu przy każdej możliwej okazji, byłam taka spanikowana, że mogłabym zajść w kolejną ciążę, że zanim poszłam po pigułki do ginekologa, to co miesiąc kupowałam test w aptece jak ...ka. Komfort psychiczny dały mi pigułki i błona dopochwowa caya. Tak zabezpieczam się kilka lat i jest dobrze, nawet osiągnęłam jakiś komfort psychiczny, po testy do apteki już nie biegam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni po okresie to zawczesnie na mdłosci ciażowe. 2 tyg po okresie już mogły by być. 

Moze jesteś przeziebiona, albo zaczyna Ci sie jakaś grypa żołądkowa, albo myślałaś dużo o tym że możesz być w ciąży, a wtedy mogą sie wszelkie ciażowe objawy przyplątać, tak działa nasz mózg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to beta hcg zrób i po problemie. na przyszłość może korzystaj z monitora cyklu do wyznaczania dni płodnych myway. Ja tak robię i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×