Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
demirbiras

Mało par na tinderze czy coś robie źle?

Polecane posty

31 minut temu, Argen napisał:

Tak. Nie jesteś Chadem.

Tak, ale Chadem też zapewne mogłem nie być rok temu a jednak było lepiej, dużo lepiej..

Poza tym nie każdy na tinderze ma portret z zarysowaną twarzą i zarostem, sporo jest profili ze zdjęciami z jakiś wyjazdów, albo w czapce z szalikiem, to tylko pary mają modele i modelki wrzucające zdjęcia z profesjonalnej sesji przez dyplomowanego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Dlatego z kumplem mówimy sobie "jak tam polowanie  w mięsnym" 

I rzeczywiście tak jest, że człowiek tam jest towarem.

 

Chore, ale taka jest współczesna rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A dla lesbijek?

Widzę tu dyskryminację, ale chyba nie ma. Pozostaje Fille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Ale nie wybierał spośród Top Model tylko dziewczyna jest całkiem przeciętna z urody, co najwyżej. Nie ma co świrować tylko realnie spojrzeć na sytuację

No więc w tym problem że ja sam odrzucam jedynie jak jest pies czy kot na zdjęciu albo już na prawdę skrajność jakaś perfida i ogólnie fatalnie zdjęcie, albo bez twarzy itd a  nie że tylko TOP 10 modelki z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ojtam nie o tym wątek. To już drugi dzisiaj że ktoś sobie nie radzi na tinderze, a moim zdaniem po prostu ktoś wygląda przeciętnie a przesuwa atrakcyjne. To wiadomo że nic z tego nie wyjdzie

I nie chodzi że problemem jest brzydota niepełnosprawność i inne. Mam bardzo fajnego znajomego po porażeniu mózgowym który chodzi o kulach i ma kilka innych skutków tego porażenia (jąka się itp). Ale pracuje, jeździ autem i ma bardzo fajną dziewczynę, z którą jest bardzo szczęśliwy. Ale nie wybierał spośród Top Model tylko dziewczyna jest całkiem przeciętna z urody, co najwyżej. Nie ma co świrować tylko realnie spojrzeć na sytuację

 

Oesu mnie nie o to chodziło, ale ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, demirbiras napisał:

No więc w tym problem że ja sam odrzucam jedynie jak jest pies czy kot na zdjęciu albo już na prawdę skrajność jakaś perfida i ogólnie fatalnie zdjęcie, albo bez twarzy itd a  nie że tylko TOP 10 modelki z katalogu.

To przestań odrzucać psy i koty, za tymi zdjęciami kryją się przecież właścicielki zwierzaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Może więcej szczegół faceta, kobiety kogo szuka. 

Pytanie chyba było jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ja miałam tyle polubień że nie sprawdzałam profili tylko przesuwałam na czuja, po miniaturce zdjęcia, nawet bez wchodzenia w profil. W 99% okazywało się że gość w ogóle nie przemyślał tego tylko przesuwa jak leci, albo w ogóle nie zagadaywał albo jak weszłam w profil to był z drugiego końca kraju. Wytrzymałam to tylko pół dnia i wywaliłam w cholerę bo szansa na znalezienie kogoś sensownego była równa 0. Jak mam konto podstawowe to niejako ja wybieram bo przesuwam, a ci co mają premium to widzą i jeśli odwzajemnią to przesuwają. Wydaje mi sie że dobrze to wytłumaczyłam

Ja wytrzymałem 15 minut (nie na Tinderze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o foto (mówie o profilowym bo reszta to osobna sprawa) to ja odrzucam tylko te dziwne, np ktoś ma zwierzę albo pejzaż albo jakiegoś mema z internetu albo Małą Mi z Muminków, zdjęcie szyi z naszyjnikiem albo rąk

Wg mnie powinna to być fotka gdzie jednak widać tą twarz, niekoniecznie portret ale nie że pejzaż górski albo jakieś memy.

Już chyba lepsze są sweet focie w lustrze niż zdjęcie z widokówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, demirbiras napisał:

Jeśli chodzi o foto (mówie o profilowym bo reszta to osobna sprawa) to ja odrzucam tylko te dziwne, np ktoś ma zwierzę albo pejzaż albo jakiegoś mema z internetu albo Małą Mi z Muminków, zdjęcie szyi z naszyjnikiem albo rąk

Wg mnie powinna to być fotka gdzie jednak widać tą twarz, niekoniecznie portret ale nie że pejzaż górski albo jakieś memy.

Już chyba lepsze są sweet focie w lustrze niż zdjęcie z widokówki...

30 minut temu, Niby normalny napisał:

A ja je bardziej skomplikuje bo nie mam jednego zdjęcia do tego kogo chcesz znaleźć.

Chłopaki. Wyobraźcie sobie, że macie dodać jedno jedyne zdjęcie. Napiszcie, co Wam przychodzi do głowy, dokładnie. Jakie powinno być to zdjęcie? Jakiego typu? Co powinno byc na nim widać? Jak zaprezentować się do zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Niby normalny napisał:

ryjec najlepiej ładny 

Chciałem Wam coś doradzić, ale tak to raczej nie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Znam mniej więcej twoją odpowiedź więc dlatego tak odpowiedziałem 🙂

Zatem jaka byłaby moja odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Niby normalny napisał:

Znam mniej więcej twoją odpowiedź więc dlatego tak odpowiedziałem 🙂

Coś w stylu byś powiedział, to czemu nie będziesz taki jak opisałeś to zdjęcie.

Czy mam rozumieć, że wiesz, jakie zdjęcia i opisy sprawiają, że kobiety odpisują, ale świadomie robisz inaczej i jesteś poirytowany, że nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zdj to tak z dawnej, wlasnej obserwacji niezbyt fajne są selfie pokazujące zdj portretowe w dużym zbliżeniu na którym można obejrzeć dosłownie dziurki w nosie : ) albo takie gdzie on leży na wyrku i udaje słodkiego misia, albo zdj w samochodzie lub z jakimś trunkiem w ręku : ) albo albo albo albo... tak było kiedyś teraz chyba jest dużo lepiej : )

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłabym zapomniałam o półnagich fotkach : ) na tinderze akurat nigdy nie byłam...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

A przykładowo jak jest jakaś grubsza albo zbyt chuda osoba to jak to ukryje jak nie zbliżeniem na twarz ? 

A po co to kryć... chyba, że ma się nigdy nie wydać : ) 

Nie będę teraz szukała przykładowych zdj ale mężczyźni przynajmniej dawniej mieli duży problem z wyborem atrakcyjnego ujęcia : ) 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak: nieważne jakie zdjęcie, ważne co piszecie. Teraz na przykład, nie znając was, ani niby normalnego ani agenta odruchowo jestem po stronie jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

By poznali tą osobę i polubili z innych względów niż jej rozmiar, zwłaszcza faceci na to patrzą.

Albo te komentarze typu e gruba schudnij, tak to wystawia się jeszcze bardziej na głupie komentarze.

Ukrywać na zdjęciach nic nie ma sensu, wywalać brzydoty też nie. Pozostaje real. Albo Ci z kimś styka albo nie i żadne szanse tu nie pomogą, bo to się wie i wychodzi naturalnie. Nie tylko w relacjach damsko męskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niby normalny napisał:

By poznali tą osobę i polubili z innych względów niż jej rozmiar, zwłaszcza faceci na to patrzą.

Albo te komentarze typu e gruba schudnij, tak to wystawia się jeszcze bardziej na głupie komentarze.

To już lepiej nic nie wrzucać niż pokazywać się od takiej strony : ) chodzi mi o tamten opis... 

Nie piszę o oszukiwaniu ładną fotka, a bardziej o braku umiejętności w doborze... Teraz mężczyźni pewnie podpatrują jeden drugiego i być może jest lepiej : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Niby normalny napisał:

A przykładowo jak jest jakaś grubsza albo zbyt chuda osoba to jak to ukryje jak nie zbliżeniem na twarz ? 

Tego się nie ukrywa. Pokazuje się prawdziwą twarz czy sylwetkę, tylko w korzystnym ujęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niby normalny napisał:

Powiedz to tym kobietą co tak się pokazywały dostając negatywny odbiór.

Gdyby mnie o to prosiły i zapytały w tym temacie, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie zgadzam się z tym. Jak ktoś marudzi non stop to żaden wygląd nie pomoże. A jak jest bystry i dowcipny to nawet jak jest pasztetem z wyglądu to na forum do pogadania nie ma to znaczenia. No chyba że się tu szuka męża/żony to wtedy ma znaczenie wygląd

Dziś wygląd jest, a jutro nie ma. Pocieszę Was: z wiekiem wygląd odgrywa coraz mniejszą rolę. Zaczyna liczyć się coś więcej. Tak że Niby normalny i inni, którzy tu jesteście, głowa do góry, wszystko przed Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

NIe na portalach randkowych a temat akurat jest o portalach.

Ah, to wycofuję się, na portalach nie ma ludzi, są tylko boty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niby normalny napisał:

już widziałem takie dwa testy  na discordzie widziałem tam jaki mają ludzie stosunek do tych co odstawali od normy wyglądowej .

Ale czy to wina tych ludzi, że brzydcy nikogo nie kręcą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Dokładnie tak jak mówisz.

zagadujesz do 50 niby różnych dziewczyn a większość odpowiada jak boty.

Czort ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

To nie chodzi o kręcenie czy nie ale traktowanie kogoś gorzej przez to że jest brzydki.

Nie zmienisz tego, że ludzie obojga płci lepiej traktują osoby atrakcyjne. To jak porywanie się z motyka na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

A chodziłaś kiedyś np. do szkoły ?

Lata szkolne się nie liczą. Mowa o dorosłych ludziach. Nie płaczę żem pasztet. Taki los. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×