Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
michau1

Dziwne zachowanie dziewczyny.

Polecane posty

Witam wszystkich,więc tak od 3 lat pracuje z dziewczyną z którą znamy się jeszcze z czasów szkolnych,od samego początku mówi mi że jej się podobam,prawi mi komplementy typu jesteś idealny,przystojny.i inne tego typu.Problem tkwi w tym że mi mówi takie rzeczy,a na portalach społecznościowych komentuje mu zdjęcia że go kocha i wstawia serduszka.Czy ona robi ze mnie głupka czy się mną bawi ?.Bo już kompletnie zgłupiałem 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że może,tylko to takie trochę dziwne z jednej strony ona mnie adoruje mówi jaki to wspaniały jestem,przystojny,mądry.Co chwilę mnie zaczepia,Dziwna sytuacja bo jeżeli już jest się z kimś 4/5 lat w związku to powinno się skupić na tej jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, michau1 napisał:

Pewnie że może,tylko to takie trochę dziwne z jednej strony ona mnie adoruje mówi jaki to wspaniały jestem,przystojny,mądry.Co chwilę mnie zaczepia,Dziwna sytuacja bo jeżeli już jest się z kimś 4/5 lat w związku to powinno się skupić na tej jednej osobie.

Jeżeli jest w zwiazku z Toba to albo 4 albo 5. A jezeli tylko flirujecie 4-5 lat to nic dziwnego ze szuka kogoś kto odwzajemni adoracje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znacie się już tak długo, to pewnie się przyzwyczaiła, że może się tak z tobą droczyć. Jeżeli Ci to przeszkadza, to jej powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Jeżeli jest w zwiazku z Toba to albo 4 albo 5. A jezeli tylko flirujecie 4-5 lat to nic dziwnego ze szuka kogoś kto odwzajemni adoracje. 

No właśnie na tym rzecz polega że ona jest w związku z innym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

ciesz się że ktokolwiek ci to mówi.

ale fakt kokietkom się nie ufa.

Cieszę się, bo to miłe jak ktoś cie mówi ci komplementy.Tak wiem o tym że im się nie ufa przekonałem się o tym już kilka razy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×