Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarniejsza_niż_mrok

Powrót na kafeterie po latach

Polecane posty

8 minut temu, 2libed napisał:

ten ktory masz teraz to też był twój nick ? bo coś kojarzę ale nie wiedziałem ze dea to czarniejsza.

tego też nie kojarzę ani nikogo z pomorskiego ale może ktoś tobie napisał skąd jest a mnie nie 😄 stanczyka pamiętam bo mi wysłał życzenia na świeta mailem 😄 no i ja po nim nie jechałem to mnie nie wyzywał więc wspominam go sympatycznie 😄

 

 

 

 

Nie, czarniejszy niż mrok to byla inna osoba. Wczoraj wpadłam na podobny nick, stąd ten post tutaj bo sobie przypomniałam o kafe. Do czarniejszego duzo kafeterianek wzdychalo, ciekawe czy to faktycznie była kobieta 😉

Tomka z Sopotu nie kojarze. Akurat tamten chłopak byl w porządku, chyna w IT działał z tego co pamietam.

Gorraca i pozdro600 chyba nie kojarzysz? Dziewczyny tez takie konkretne byly. 

Ja tu smigalam tylko pod Dea. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, 2libed napisał:

tę drugą kojarzę tej pierwszej nie ale ja nie znałęm ludzi z erotycznego.

nie wiem czy konkretne raczje głupie 😄 a na pewno ta druga mądra nie była skoro prześladowaniem się skończyło.

 

Jakim prześladowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 2libed napisał:

ludzie jej wytwlekali to co pisała pisali do jej szefa co wypisuej na kafeterii ogolnie była mocno stalkowana i chyba zniknęła przez to. jak ktoś jest pracownikiem naukowym to niekoniecznie chce zeby wszyscy ludzie w rpacy wiedzieli co pisala o robienieu facetowi laski 😄

 

O tym nie słyszałam.  Jakim cudem poznali gdzie pracuje? Tylko współczuć glupoty innych.. ona miala prawo prywatnie pisac co chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, 2libed napisał:

nie zrozumiałem ale czytałem wybiórczo. nie rozumiem co to ma ze mną wspolnego myslisz ze sie bawie w ciuciubabkę ?

 

 

 

Ile ty masz lat? Długo tu siedzisz, ale man wrazenie jakbys byl albo młody albo mało doświadczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

za duzo o sobie napisała moze sama napisala gdzie pracuje, nie wiem nie znam takich szczegółów bo ja z nimi nie gadałem pamiętam efekt końcowy jak wszędzie walały się jej poprzerabiane foty, imię, nazwisko itd.

Czyli jednak to forum nie było takie fajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 2libed napisał:

zdefiniuj co rozumiesz przez fajne, wadomo przeciez ze pelno psych/oli w necie.

 

Okej, ale na pewno nie wysylala swoich zdjęć komu popadnie. Więc musiala komus tu zaufac i wysłać, napisac cos wiecej, i poszlo. Wiec nie jest to fajne, Internet jest pełen psycholi ale nigdy nie bede akceptować takich zachowan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 2libed napisał:

już ci pisałem że nie mogę, mam swoje powody.

poza tym jakie to ma znaczenie. nie byliśmy wrogami i chyba debiutowaliśmy w tych samych tematach albo nawet jednym ja w sumie za bardzzo nie pamiętam gdzie ty się pojawiłaś, było cię pełno chyba wszędzie i z tego co pamietam to musielismy gadac wiele razy bo ja z reguły nie pamiętam zbyt dużo czyli albo byłas w jakimś tasiemcu ze mną albo byłaś często.

coś kojarze że mialąś nick z kropkami też albo w stopce mialas z kropkami a moze mialas dwa.

nie znam twojego imienia i nigdy nie wymienialismy zadnych maili itd. wydawalo mi sie ze to aska w nicku który ktos tam rpzekręcał chyba stanczyk sie wzielo od imienia teraz tak doszedlem to tego.

 

 

Nie mam na Imie Asia i nie mialam kropek zadnych. Udzielalam sie glownie na uczciowym. Nie siedzialam w tasiemcach, latalam sobie po postach, stad moze mnie kojarzysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 2libed napisał:

dlaczego tu przyszłaś po tylu latach 😄 ? jakiś kanal na insta promujesz i szukas followersów,. czy jakaś grzybica cie dopadla i szukasz info w sprawdzonym miejscu😄 ?

 

Dokładnie tak 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

moja można powiedzieć że też tylko nie zgaduj przypadkiem mojego nicku bo jeszcze palniesz publicznie i trafisz😄 zawsze mi sie wydawalo ze mnie po stylu to kazdy pozna jak widać albo nie zapadam w pamięc albo jednak nie mam takiego niepowtarzalnego tego stylu 😄

 

 

Nie mam pojecia kim jesteś, ale ja to pamietam glownie czarniejszego, stanczyka  ale zadnego z nich bym teraz nie poznala pewnie.  Za duzo lat minelo. Za to Ty masz dobrą pamiec. Nawet stopke moja pamietasz? Chyba sie we mnie podkochiwales 😄

a stanczyk mowil deaśka na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 2libed napisał:

nie, nie podkochiwałem się ale sprawiałąs wrażenie rozgarniętej i sympatycznej przynajmniej tak to teraz pamiętam i musieliśmy gadać  często a moze stanczyk zakłądał tematy o tobie 😄 tak o deaśkę mi chodziło dlatego wydawało mi się że to może być imię.

mozę tez byłas w ekipie nocnej ja wtedy całe noce siedziałem i pewnie to stąd. na pewno mieliśmy wpsólnych znajomych 😄

 

 

 

W nocy nie dzialalam na kafe   ale faktycznie mialam tu kilka tematów.  Moze dzieki stanczykowi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, 2libed napisał:

ktoś się do ciebie zwrócił ostatnio per monika.

Może chodzi o to, że w bajce był Kulfon i Żaba Monika?

8 minut temu, 2libed napisał:

ale kulfon trafilas kliknalem parę klików w przypadkowy temat i swoje posty zobaczyłem 😄 ale byłem wtedy "pierdołowaty",  coś jak agent teraz 😄 wszystkim doradzałem jak żyć i byłem grzeczny jak pensjonarka 😄

Dziękuję za komplement, ale u mnie rozwój idzie w odwrotnym kierunku. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

sprawdzałem czy czuwasz.tak myślałem ze nie wytrzymasz i się wpiszesz ja lata temu bym nie wytrzymał 😄

nie wiem w jakim kontekscie ktos sie zwrocil monika.

A dlaczego miałbym się wstrzymywać?

Dobranoc Kulfonie. 🖐🌜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

@2libed: rany człowieku, napisz k... że ją poznajesz! Bo ten wątek się nigdy nie skończy!

Chyba że właśnie o to Ci chodzi...😄

To nie nabijaj mu wyświetleń.

Poluzuj spodnie, wyjdź poza kafe! :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×