Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
18karat

Jakie macie cele w życiu. ?

Polecane posty

A ja nigdy nie twierdziłam że pisze bezbłędnie ani że dobrze znam angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ale macie tu g.wnoburze. Wątpie że takich wyrazów ktokolwiek sie uczy na kursach językowych. Myślę że można bardzo dobrze znać angielski a nigdy się z nim nie spotkać 

Ale mi nawet nie chodziło o znajomość języka angielskiego , tylko że tamto jedno pojęcie nie wiedział co znaczy , tyle. Z resztą widzę że każdy tu może pisać co chcę i czepiać się do kogo chce a ja napisałam jeden komentarz który na pewno z mojej strony nie był atakiem a teraz wielkie halo bo przecież mi nie wypada tak komuś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym móc kiedyś powiedzieć, że czuję się szczęśliwa i spełniona. To mój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

moja odp.wisi na różowo, nie chce mi sie powtarzać, w ogole mi sie nie chce pisać jak co któraś odpoiwedz nie wchodzi

To skopiuj ją i spróbuj wkleić ale bez cytowania tylko jako komentarz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nie zadziałało

No to nie wiem , moje ostatnie 3 komentarze też wiszą na różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

ale ja nie odbieram jak atak dyskutujemy od tego jest forum. wytknęłaś mi że czegoś nie znam i akurat głupio się zbiegło z tym "żrudłem" to też ci wytknałem i tyle, bynajmniej nie jest nudno. mnie to bawi.

myślisz że sie przejmuję tym że 4 czy 5 osob ze mnie zlewa, że nie znam angielskiego, a pewnie ich jest na takim poziomie, że moga co najwyzej por/nola oglądać bez napisów i wiedzą o co chodzi 😄 ? no nie znam za dobrze, wiem o tym przecież jakbym znał to bym nie pytał. jak ktoś z was puszcza na netflixie brytyjski serial bez napisów i rozumie to mój szacunek , chciałbym tak i zazdroszczę ale jestem leniem i się nie nauczę tak nigdy bo nie mam talentu do tego i mi sie nie chce.

ja nie mam problemu z tym czego nie wiem to wy się podnieciliście jakbyście faktycznie jakiś film z takimi dialogami ogladali 😄

A to nie chodziło wcale o znajomość angielskiego , nie ważne bo nie chce mi się już tłumaczyć , jak przyjdzie Agent i będzie mu się chciało to może wytłumaczy w jakim kontekście było to powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie świata, który poruszy serce. Wiem, że brzmi to dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

tak wiem ze przeciętny czlowiek by siewstydził przyznać że nie wie i sprawdził bo to 3 sekundy ja rozumiem argumentację po prostu nie kazdy jest jak ty i agent i tyle. juz to wyjasniłem ja sie nie obrazam i nie atakuje w odwecie ja po prostu jestem pyskaty i wygadany.

Nie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2021 o 14:18, Niby normalny napisał:

ło co się stało że wróciłaś,elektryczna

 

Pewnie rozgląda się komu za darmo, w nagrodę za uczucia życie zniszczyć 🤷‍♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×