Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć kochani...

Mam pytanie .. 

W zeszłym roku przeszłam laparoskopowe usunięcie ciąży pozamacicznej. Jajowód został zachowany. Odczekalismy pół roku i po trzymiesięcznych staraniach są dwie kreseczki. (Przy poprzedniej pozamacicznej trzy testy wyszły negatywne). Wg ostatniej miesiączki jest to 5 tydz 2 dzień. Hcg z wczoraj 313. Przy pozamacicznej wtedy w podobnym czasie było 60.

Wczoraj zaczęła pobolewać mnie strona w podobny sposób jak ostatnim razem 😔. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Czy to może być ból wywołany bliznami? Czy jednak powtórka z rozrywki? Jutro mam wizytę. Ale do jutra zwariuje 😭😰

Może któraś z was miała podobna sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sama strona czy druga cię boli? Przy takim b-hcg niestety nie za dużo widać w usg także nie nastawiaj się na zbyt wiele, lekarz pewnie powie ze musisz poczekac i monitorować b-hcg co drugi dzień w tym samym laboratorium i zaprosi cię za tydzień na wizytę. 
mnie zamęczaj się tym, nie masz na to wpływu, nie porównuj obu sytuacji z wynikami bo teraz już jest co innego. 
zycze wszystkiego dobrego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie ta sama strona..  żyje nadzieja , że bolą mnie jakieś zrosty przy powiększaniu się macicy..  a nie ze to kolejna ciąża pozamaciczna 😔 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×