Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia334

Wychowanie dziecka

Polecane posty

Witajcie. Mam pewien problem i nie wiem co o tym sądzić. Jestem z partnerem od kilku lat razem, mamy 8 miesięcznego synka. Myślałam że razem chcemy, planujemy mieć dziecko, a jak zaszłam w ciążę i potem urodziłam wyszło na to że partner wmawia mi że chciałaś to masz, że ja nie chciałem dziecka. A tak naprawdę to obydwoje chcieliśmy tego dziecka. Nie wiem czemu tak się dzieje. Prawie w ogóle nie zajmuje się dzieckiem. Teraz od 2 tygodni dziecko ma etap piszczenia, piszczy albo jak chce zwrócić uwagę naszą albo jak właśnie jego tata jest w domu i mojego partnera to strasznie wkurza. Czasami myślę że tak już będzie cały czas, że nie będzie się chciał w ogóle dzieckiem zajmować. Jest mi strasznie przykro że tak się dzieje. Boję się że on w ogóle nie ma żadnego instynktu rodzicielskiego, nie mówiąc o tym że ojciec zostawił jego mamę i go w wieku 10 lat i wyjechał do innego miasta ucinając z nim kontakt. Wiem że to pewnie ma wpływ ale jak go proszę by poszedł do psychologa zaczerpnąć pomocy to on kategorycznie odmawia. Proszę o rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasia334 napisał:

Myślałam że razem chcemy, planujemy mieć dziecko, a jak zaszłam w ciążę i potem urodziłam wyszło na to że partner wmawia mi że chciałaś to masz, że ja nie chciałem dziecka.

Nie chciał dziecka, ale nie chciał też używać prezerwatyw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zobaczył, że dziecko to nie zabawa, więc teraz wmawia i Tobie i sobie, że Ty go namówiłaś. Może się ogarnie jak dzieciak podrośnie.

Raczej zrobi to samo co jego tata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×