Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
polioputanescu

Anonim do żony- co zrobić?

Polecane posty

Sytuacja wygląda tak: na skutek rożnych nieporozumien, postanowiliśmy z żoną na jakiś czas się rozstać. Zamieszkaliśmy osobno, dziecko zostało z żoną. Jedno i drugie w tym samym czasie chodziło na terapię. Ja wtedy spotykałem się z różnymi kobietami, żona z mężczyznami ( tak przynajmniej mówiła). Mniej więcej po 7 miesiącach po poważnych rozmowach podjęliśmy decyzję o powrocie do siebie i spróbowaniu od nowa. Wróciłem do domu, wszystko zaczęło się układać. Aż do teraz. Wczoraj niespodziewanie małżonka dostała anonimowego maila z długą informacją na mój temat.... Mail był bardzo emocjonalny, kobieta przedstawiała się jako ex kochanka, opisała mnie dokładnie w łóżku, opisywała co opowiadałem na temat żony idt idt Stek oszczerstw, poprzekręcanych faktów i bzdur. Żona się oczywiście obraziła, kazała wyjaśnić sprawę z tą Panią. Tymczasem ja nawet nie wiem z kim mam to wyjaśniać! Podejrzewam jedną panią, bo w mailu padło sformułowanie, że ona była asystentką ( tu znana bizneswoman), a faktycznie spotykałem się z taką osobą ( strasznie nadużywała alkoholu i mogła po pijaku się rozpisać). Ona stanowczo zaprzeczyła, krzycząc, że ma mnie w dupie i dla niej to prehistoria. Uderzyłem do ostatniej z którą się spotykałem ( akurat zrównoważona i normalna) również mnie wyśmiała. Mam pytanie- co ja mogę z tym zrobić, czy da się to jakoś ugryźć prawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co żona lub jej kolezanka miałaby to pisać? poza tym zona nie znala pań z którymi się wtedy spotykałam, ani co robiły i czyimi były asystentami, a na pewno też nie znała ich adresów ( a jeden padł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetrwa, bo się kochamy a dziecko jest dla nas najważniejsze i nie Tobie to oceniać. Pytałem co zrobić z anonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, polioputanescu napisał:

No ale dlaczego autorka ma pozostać bezkarna?

A niby co jej zrobisz ?
Ona może trochę inaczej pamiętać szczegóły, a t co napisała, to w zasadzie prawda i nie bardzo jest paragraf, żeby ją oskarżyć. Jedna wiadomość to nie stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie popi+rdolone te wasze związki... trzeba było się rozstać raz a dobrze i tyle...

a niech żonka taka mądra nie będzie, bo jej gachy z którymi się j*bała podczas waszych "terapii" i separacji też mogą się odezwać...

swoją drogą co to za terapia przy separacji, gdzie r+chacie się z innymi i leczycie przy okazji 😄 JPRDL... szkoda dzieciaka...

Edytowano przez JonnyDaniels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jooo fajna moda na sukces a na te wiadomosc to ignor bo co wgl przeciez napisala

2 godziny temu, polioputanescu napisał:

ma mnie w dupie i dla niej to prehistoria.

xd i takie to ma znaczenie to ignor dla baby i tyle xd

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×