Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aleksandra0754

Karetka wymazowa (koronawirus)

Polecane posty

Witam 

Zadaję tutaj pytanie, ponieważ może ktoś z Was miał styczność z kartką wymazową, a na Internecie nie udało mi się znaleźć wielu informacji. 

Zostałam skierowana na wymaz na koronawirusa przez karetkę wymazową ponieważ nie posiadam własnego samochodu.

Jeśli miał ktoś z Was taki przypadek to ile czasu czekaliście na badanie? Zostaliście wcześniej poinformowani o przyjeździe karetki? Ile czekaliście na wynik na koronawirusa? 

Będę wdzięczna za każdą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam informację od lekarza, że mam zapomnieć o wymazówce, bo jest ich za mało i jeżdżą tylko do bardzo wiekowych osób, które nie wstają z łóżka. Także zgodnie z logiką rządzących, z podejrzeniem korony musiałam iść do punktu wymazu sama. Kurtyna 😎

Może nie we wszystkich miastach tak jest, ale u mnie tak - zero szans na przyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dostałam wyboru, tylko zostałam poinformowana przez lekarza że skierował mnie na badanie przez karetkę wymazową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bezpieczniej, ale jeśli mam czekać 10dni na samo wykonienie badania, to w w tym czasie już zdążę wyzdrowieć jeśli jestem chora, a jeśli nie to spędzę tyle czasu na kwarantannie bez potrzeby.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×