Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bartoszz

ElektroluxEKM4200

Polecane posty

NIGDY więcej!!!

Totalny szmelc!!!Zaczynając od początku>Kupiłem ten szmelc(z robotem nie ma wiele wspólnego wedlug mojej opinii)

ok.dwa lata temu.Po miesiacu maszyna stanęła i oddałem do serwisu NA MIESIAC!!!Czekałem i nie wierzyłem że to może tyle trwać.

Dowiedziałem się że owszem obudowa solidna ale w środku sam plastik.Odnośnie mojego doświadczenia z tym Elektroluksem.

Hałas i drgania jaki generuje jest bardzo dokuczliwy dla uszu(wręcz brak mozliwosci rozmowy po włączeniu)

Ubijanie jakiejkolwiek piany czy mieszanie ciasta tylko przy większych ilosciach a i tak trzeba podczyścić scianki co chwila,praca przy mieszaniu ciasta praca skokowa jak gdyby robot miał wyskoczyć za chwile z blatu.Ciasto wydostaje sie nad zabezpieczenie haka przy mieszaniu,prawie bez wzgledu na ilość.

Maszynka do mięsa to poezja(moja waga przy wzroście 185 to 100 kilo)musiałem wręcz wisieć na maszynie żeby cokolwiek pomielić.

Tarkowanie warzyw nic inaczej.Slabe materiały(od poczatku)tępe przystawki wymagały bardzo mocnego nacisku,wysokość montowanych przystawek dodatkowa zapewniała mozliwosc umycia całej kuchni po skonczonym tarkowaniu!!!Zarówno surowe ziemniaki czy marchew jak i jabłka.Jeżeli chodzi o plusy którymi się bardzo sugerowałem przy zakupie,wyjaśniając mojej żonie jaki to wspaniały sprzęt był w sklepie.Dwie miski ze stali nierdzewnej(przydatne do innych prac),solidna i masywna obudowa(jak się okazalo przydatna tylko do klepania i prostowania gwoździ).Uważam że lepiej pieniadze na ten sprzęt przepuscić w gry hazardowe,przehulać a nawet wpłacić na jakiś kościół-ale nie kupować tego sprzętu.

Wczoraj szmelc zepsuł sie przed przyjściem gości w trakcie pracy!!!NARESZCIE!!!Dzisiaj z pełną pokorą słucham żony jaki sobie życzy wybrać inny i z pewnością nie elektrolux.

Reasumując.Nie wiem jakim cudem inżynierowie i decydenci z elektroluksa dopuścili coś takiego do sprzedaży!!!WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×