Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam,Kobietki doradzcie w sprawie wyprawki,w co warto zainwestowac?Wózek wielofunkcyjny czy najzwyklejszy a potem zmieniać na spacerowke?Lezaczek-bujaczek warto zakupic?W jakiej ogolnie kwocie zamknal się koszt Waszych wyprawek?pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wózek, kupiłam wielofunkcyjny, spacerówkę kupię jak mała będzie już większa. Bujaczka nie kupowałam, jeszcze czas, wiadomo, troszkę ciuszków, ale niewiele, ważne – pamiętaj o pieluszkach, ja kupiłam Huggies i okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Są chłonne i nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam przy pierwszym dziecku wózek 3w1. Mam go do dzisiaj i będzie dla naszego synka który urodzi się w sierpniu. Bardzo polecam. 

Bukaczek kupiłam. Córka nie używała bo w ogóle bo nie lubiła. Dopiero pod koniec kiedy prawie z niego wyrosła jej się spodobał. Niestety się zepsuł i będę kupowała nowy i tak przydał się pod koniec bardzo. Trochę ciuszków kilka w najmniejszym rozmiarze ale większość w większym. Otulacze czy tam rożki u nas w ogóle się nie sprawdzały więc nie polecam z własnego doświadczenia, ale wiesz każde dziecko jest inne. 

Tak naprawdę nie wiesz co ci się przyda a co nie. Możemy ci napisać co u nas się sprawdziło ale akurat te rzeczy mogą i ciebie w ogóle nie działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×