Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Second Floor

Szukam znajomych :>

Polecane posty

Warunki do spełnienia bycia moim znajomym:

 

1. Jesteś przeciwny obostrzeniom, niszczeniu gospodarki i utrudnianiu ludziom dostępu do lekarza. 

2. Popierasz wyjście Polski z UE.

3. Nie tolerujesz transseksualizmu i jesteś za delegalizacją zmiany płci. 

4. Jesteś za dobrowolnością szczepień. 

5. Nie popierasz dodatków socjalnych typu 500+.

6. Uważasz, że każdy powinien sam odkładać sobie na własną emeryturę w PRYWATNEJ firmie.

7. Jesteś za zniesieniem prawa pracy.

8. Jesteś przeciwny podwyższeniem płacy minimalnej. 

9. Jesteś przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne. 

10. Jesteś za łatwiejszym dostępem do broni.

11. Popierasz karę śmierci. 

12. Jesteś przeciwny przejmowaniu imigrantów 

13. Uważasz, że zamiast wprowadzać kolejne dodatki zasiłki socjalne, powinno się podwyższyć kwotę wolną od podatku.

14. Ogólnie uważasz, że podatki go kradzież i powinny być jak najniższe.

 

 

Zapraszam zainteresowanych, chętnie poznam :3

Edytowano przez Second Floor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Różniczka napisał:

Nie sądziłam że są jeszcze osoby które chcą żeby Polska była w strefie wpływów Rosji, zniewolenie przez Rosje już przerabialiśmy.

Nic takiego nie pisałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Różniczka napisał:

Pisałeś, Polska nie jest samotną wyspą dlatego musi wybrać pomiędzy dyktatura Putina a demokracją zachodu ja wybieram to drugie.

Tęczowy zachód mnie nie pociąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

A kto każe tobie być gejem, ja jestem hetero i nikt mnie nie zmusi do zmiany orientacji, dodam że poza osobami publicznymi zadeklarowanymi homosekualistami nigdy nie spotkałam w realu ani geja ani lesbijki, a Ty się boisz tęczowych gdzie ty ich spotykasz

Nie uważam homoseksualizmu za chorobę, jestem jedynie przeciwna transseksualizmowi, zmianie płci i całej transpropagandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

A czy tobie ktoś każe być transseksualistką i prowadzi jakąś propaganda w tym kierunku?

Tak, przeszkadza mi. I ma prawo mi przeszkadzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Różniczka napisał:

Ale tak konkretnie co ci przeszkadza bo jakoś sama nie wiesz co ci przeszkadza, 

Bo to przeczy prawom natury, facet to facet, baba to baba i nic nigdy tego nie zmieni. Transpłciowość to ZABURZENIE TOŻSAMOŚCI PŁCIOWEJ, powtarzam, ZABURZENIE. I powinno być leczone, tak samo jak inne zaburzenia postrzegania siebie. Nie mogę patrzeć na ten festiwal głupoty i julki łykające te lewackie bzdury.

Świat zmierza w złym kierunku. Coś nienormalnego uznawane jest za coś zupełnie normalne.

Edytowano przez Second Floor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Różniczka napisał:

Ale gdzie ty widzisz ten festiwal głupoty, gdzie widziałaś tych gejów i lesbijki, żyj swoim życiem i nie wymyślaj sobie wroga którego w razu nigdy nie widziałaś.

Jeszcze. Pojedź do Holandii, to zobaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

A kto ci karze jechac do Holandii, 

Jak tak dalej pójdzie, to dotrze i do nas.

Dlatego musimy się bronić. Nasz kraj, nasze zasady.

Edytowano przez Second Floor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

Twierdzisz że jak dotrze do nas to zarazisz się i zostaniesz lesbijką, a poza tym w Rosji z która tęsknisz też są homoseksualiści.

Ale ja pisałam, że nie mam nic do homoseksualistów, tylko do transgenederów XD Sama mam znajomą lesbijkę i się lubimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autorki wpisu: Twoje poglądy zaliczają się do prawicy. Skoro masz takie poglądy to Janusz Korwin-Mikke może być Twoim sojusznikiem, poważnie mówię. Głosuj na Janusza Korwina-Mikke, to świetny kandydat dla takiej osoby jak Ty, serio.

Edytowano przez Prawdomówny
Nowe informacje
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Prawdomówny napisał:

Do autorki wpisu: Twoje poglądy zaliczają się do prawicy. Skoro masz takie poglądy to Janusz Korwin-Mikke może być Twoim sojusznikiem, poważnie mówię. Głosuj na Janusza Korwina-Mikke, to świetny kandydat dla takiej osoby jak Ty, serio.

Głosowałam, ale wrzucenie kartki do urny raczej nie sprawiło, że znalazłam nowych znajomych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Hej! A są jakieś korzyści z bycia Twoim znajomym, czy tylko same wady tego układu...? 😉

Będziemy razem chodzić na różne marsze, manifestacje, protesty i różne inne fajne eventy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klaudusiek18 napisał:

Dziwne, że potrzebujesz tylko takich ludzi, którzy w 100% zgadzają sie z Tobą.

Bo za dużo znałam takich, co się nie zgadzali ze mną i nie chcieli za mną chodzić na żadne eventy. Jedynie skuszę od nich, że mam "odchyły ideologiczne" i żebym zaczęła spędzać czas jak normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałam na marsz niepodległości. Zawsze. Zwłaszcza ten na 100-lecie w 2018. Ale oczywiście NIKT z moich znajomych nie był zainteresowany. Każdy tylko "weź się ogarnij" i tyle. A sama jechać nie chcę, bo do Wawy jednak trochę kilometrów mam i samej to tak smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ludziom, którym wszystko obojętne, nie mają "ideologicznych odchyleń" i nie kierują się w życiu żadną ideą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×