Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dziewczynka z zapałkami

Zarejestrowani
 • Zawartość

  512
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

50 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2394 wyświetleń profilu
 1. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Super pomysł. A to jest lepsze niż zrzutka. Pl?
 2. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Na mieszkanie socjalne czekamy od lat i nic, a mops nie pomaga. Twierdzi, że to,że ja pracuję czyni nas j.eb.anymi bogaczami chyba, bo już nie wiem jak to mam rozumieć. Tak, muszę być stanowcza. Ceną będzie jej milczenie wiele dni- obrazi się, a wczesnej będzie wrzeszczeć i płakać.
 3. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Tak. Ma 800 zł. Nie mamy własnego domu, więc wynajmujemy mieszkanie.To zżera bardzo dużo kasy. Ona nałogowo pali i dokarmia bezdomne zwierzęta na co idzie kolejna kasa. Zostaje więc na minusie przez 90 % miesiąca.
 4. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  W punkt ! Ona jest strasznie niedojrzała. Całymi dniami zresztą potwierdza to zachowaniem. Zamiast szukać możliwości zarobku, bawi się na telefonie.. i tak już parę lat
 5. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Boże,mój psychiatra też mi to mówił mniej więcej . Masz rację......muszę być silna....przestać jej płacić i zaoszczędzić przez parę miechów i wypindalać
 6. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  4kę. Każdy jest w tej wsi oprócz jednego brata, który mieszka w mieście obok. Nikt nie jest biedniejszy ode mnie ,ale każdy ma w D pomaganie matce.
 7. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Szantażuje mnie. Potrafi się rozpłakać,ale częściej wrzeszczy potwornie. Obiecuję,że odda i nigdy nie oddaje... Mam wodę z mózgu , ze mną też jest coś nie tak. Np dziś kupiłam jej ciastko. Przecież nie będę jeść przy niej pysznej kremówki ,kiedy ona będzie o suchym pysku. Takie drobne wydatki też zbierają sie do niezłej sumy w końcu. Żal mi jej i boję się,że jak się wyprowadzę z zimną krwią, to i tak zeżrą mnie wyrzuty sumienia w końcu. Nie wiem na co się zdecydować. Nie umiem tego skalkulowac, czy mam obowiązek moralny ją utrzymywać, czy mogę mieć swoje życie niezależne. Ona też kiedyś się jakoś poświęcała dla mnie...choć słabe były efekty, ale starała się. Może taka karma moja,że w tym życiu mam jej służyć i pomagać.
 8. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Moim marzeniem jest mieszkać w cywilizowanym mieście, a nie prawie-wsi, czyli tu, gdzie jestem teraz. Znam już parę miast polskich i wiem,że będzie mi tam lepiej...mieszkało się tam za czasów np.studiów. Jednak na nowe życie trzeba odłożyć kasę! Oto kosztorys : bilet do tego miasta pkp okolo 100 zł jedzenie przez 3 miesiące, zanim znajdę pracę 2400 zł czynsz kaucja i media w nowym mieszk 4800zł niespodziewane wydatki 500 zł To jest prawie 8000 zł. jak mam to uzbierać, jak rodzina- matka ale i inni ,czego nawet nie wspomniałam doją ze mnie ??? W dodatku spłacam pożyczkę.. rata to 500 zł . Jestem więc na pograniczu biedy już.
 9. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Właśnie problem w tym, że mam dużo rodzeństwa i tylko ja pomagam. Oni mają to gdzieś. A ja wyrzuciłam już marzenia do kosza, bo na wszystkie trzeba pieniędzy niestety...
 10. Dziewczynka z zapałkami

  Rodzice chcą od dzieci pomocy na starość

  Piękna postawa. Moja matka-60 lat już twierdzi, że moim obowiązkiem jest jej pomagać finansowo. Generalnie wpływa też na moje sumienie tak,bym była ciągle przy niej. Zawsze uważałam, że to jej egoizm i wygodnictwo, ale nikt z otoczenia nie przyznawał mi racji. Nadmienię , że matka jest zdrowa i sprawna, za to bardzo leniwa.
 11. Dziewczynka z zapałkami

  Bida z nyndzą

  Nieważne skąd. Popiszemy później pewnie, a teraz idę spać. Dobranoc ludziki:)
 12. Dziewczynka z zapałkami

  Bida z nyndzą

  Wiem...trzeba walczyć o lepsze życie. To jest ciężka praca . Idę spać ludzie...
 13. Dziewczynka z zapałkami

  Bida z nyndzą

  Brzmi bardzo prawdziwie niestety.
 14. Dziewczynka z zapałkami

  Bida z nyndzą

  No to pewnie masz fajną pracę i tam ludzi do pogadania:)
 15. Dziewczynka z zapałkami

  Bida z nyndzą

  Kurde, to jedna da się tak żyć i nie narzekać? Ale mieszkasz pewnie z kimś?
×