Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dziewczynka z zapałkami

Zarejestrowani
 • Zawartość

  817
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

77 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

3721 wyświetleń profilu
 1. Dziewczynka z zapałkami

  Dlaczego kobietom nie podoba się broda?

  Szczeka faceta to seksowna część twarzy i powinna być widoczna. Nie lubię gdy ją zasłania zarost. Poza tym ogolona twarz kojarzy się z zadbaniem, elegancją i młodością. Ktoś kiedyś chyba tutaj nawet napisał, że broda u facetów to jest to samo co grzywka u babek. Całkiem to prawdziwe, cnie?
 2. Dziewczynka z zapałkami

  Tęsknicie za kimś kogo już dawno nie ma w waszym życiu?

  Nie. Moi rodzice niestety nie są aż tak bliscy sercu jak tamte osoby. Wiem,że to nie brzmi dobrze. Ale cóż , to prawda. Tymi dwiema osobami,które wspominam jest przyjaciółka i nauczyciel.
 3. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Ciekawy tekst tej piosenki . Posłucham później, teraz jestem w transie słuchając czegoś innego.
 4. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Dzięki, że jesteście.
 5. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Zwierzątka są kochane. Bezkonkurencyjne. Wielki love do nich leci ode mnie:D
 6. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Ludzie są najważniejsi. Jak masz swoje grono, to zawsze idziesz do przodu!
 7. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Palę ich stos ! Jest światło. Dojdzie i do Ciebie . Mi już nie będą potrzebne. Jestem szczęśliwa i wolna.
 8. Dziewczynka z zapałkami

  Tęsknicie za kimś kogo już dawno nie ma w waszym życiu?

  Tak. Tęsknie za dwoma osobami. Te osoby mają mnie gdzieś. A dla mnie są całym światem i dzięki nim dziś żyję . Są poniekąd ze mną od lat.. bo codzień o nich dużo myślę. Wspominam. Uczę się od nich nadal. A minęło lat ponad 10 odkąd ich widziałam...
 9. Dziewczynka z zapałkami

  Kocham życie ! Chcę żyć !

  Kocham życie. Jest wspaniałe. Codzień daje nowe możliwości, każdy człowiek napotkany jest szansą na relacje i ja nie zaprzepaszczam tej szansy! Kocham ludzi i kocham siebie. Będę żyła jeszcze bardzo długo. Witam Was!
 10. Dziewczynka z zapałkami

  Stringi u dziewczyn po 40

  Pójdę w jego ślady... tylko będę lizać hm...ściany.
 11. Dziewczynka z zapałkami

  Stringi u dziewczyn po 40

  To dobrze, że tak się czujesz. I autorka też. Starałam się być niemiła z nudów.
 12. Dziewczynka z zapałkami

  Stringi u dziewczyn po 40

  Niemowlak 0-1 Bardzo mała dziewczynka 2-3 4-8 dziewczynka 9-12 dziewczę 13-17 dziewczyna 18-25 dorosła dziewczyna 26 - 29 kobieta 30 - babiszon 40 - babcia 50 - stara babcia 60 - bardzo stara babcia 70 - potwornie stara babcia 80- niesamowicie stara baba 90- starowinka nad grobem 100 - uschnięta starowinka nad grobem Skąd więc pytam się, dziewczyna co ma 40 lat ? To jakiś alogizm . Pewnie jeszcze nosisz trampki, na głowie kucyk a w głowie gimbaza?
 13. Dziewczynka z zapałkami

  mam 31 lat i żaden mnie nie chce

  Nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że nie mam wymagań. Dodam też, że nie chcę wykorzystywać faceta i jego hajsu. Chce poprostu tworzyć związek. Fakt,że może za mało daję od siebie...próbowałam wychodzić z inicjatywą, ale faceci nie są zainteresowani. Tak poprostu jest. Jestem gruba, tak w okolicy 100 kg. Teraz więc na nic nie liczę, ale kiedyś wyglądałam o niebo lepiej i było tak samo kiepsko. Chociaż był w moim życiu fajny czas...kiedy byłam laską. Miałam wtedy powodzenie..miedzy 16 a 25 r.ż. I stąd moja gorycz. Wychodzi bowiem na to,że tylko wygląd się liczy, bo z charakteru jestem coraz fajniesza I tak, mam poczucie humoru i umiem gotować.
 14. Dziewczynka z zapałkami

  mam 31 lat i żaden mnie nie chce

  Jestem w takim dołku, że nawet po przeczytaniu tej odpowiedzi płaczę. Chyba dlatego ,że daje nadzieję. Spokojnie, zaraz nadzieja mnie opuści i bedzie jak dawniej. Źle.
 15. Dziewczynka z zapałkami

  mam 31 lat i żaden mnie nie chce

  Ja jestem babką 30+ I nikt mnie nie chce, a mam prawie zerowe wymagania! Teraz to zrozumiałe, ze nikt na mnie nie leci, bo jestem gruba i mam krótkie włosy. Jednak parę lat temu poznałam kilku facetów ,każdy obiektywnie nieatrakcyjny, jeden bez pracy, drugi bez prawka, trzeci niziutki, niższy ode mnie o głowę. Tak tylko wymieniam to co babki nazywają wadami tutaj. Dla mnie to bez znaczenia! Z każdym z ich mogłabym być. Gdyby tylko ktoś chciał. Wtedy jeszcze wyglądałam jako tako, nawet niektórzy mówili ( np koleżanki- jaka Ty jesteś ładna!) No ale widocznie byłam wtedy już bez tego czegoś. Dziś to już jestem tylko rozgoryczonym pasztetem. Nie tylko babeczki wybrzydzają, oj nie...
×