Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, sytuacja wygląda tak, że uprawiałam seks z chłopakiem prawdopodobnie w dni płodne i głowie się czy mogę być w ciąży.

Okres spóźnia mi się ponad 20 dni, w tym czasie zrobiłam koło 5-6 testów ciążowy z czego pierwsze trzy były w czasie gdy okres spóźniał się 1-2 tygodnie.

Mniej więcej w 20 dniu zrobiłam jeden test, który na samym początku po zamoczeniu pokazał 2 kreski z czego ta ciążowa była prawie niewidoczna. Wydaje mi się że po prostu przy namaczaniu mogła ona prześwitywać. Spojrzałam na test za 1-3 minuty (tak jest podane w instrukcji) i była jedna gruba kreska i żadnej mowy o drugiej. Kilka dni później zrobiłam 2 testy pod rząd i oba negatywne od samego początku. Czy jest jakakolwiek szansa, że mogębyć w ciąży?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli wynik wyszedł negatywny to są małe szanse na ciążę. Jeśli chcesz mieć pewność że nie jesteś w ciąży udaj się do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim nie panikuj 🙂 to tez moze miec wplyw na opoznienie okresu. jesli nie jestes nawet pewna kiedy masz dni plodne to kup sobie afrodyte smart. ona ci powie dokladnie jaki masz dzis dzien i na przyszlosc bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takim czasie testy wychodziłyby pozytywne. Moim zdaniem to nie ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Od niedzieli wieczora mam dziwne plamienie brązowe z odrobiną krwi. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało więc nie wiem co może by czego przyczyną. Okres mam dostać w sobotę więc może któraś z Was miała podobnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×