Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JulietteRita

Hmm macie jakieś rozwiązanie?:)

Polecane posty

Otóż po.porodzie córki. Szłam do MOPS złożyć papiery o pieniążki na nią kobietka stosując numer konta nie spisała mojego konta a mojej siostry bo to wszystko zapisuje w notesu. Ponieważ technologia czasem nas zawodzi.jak zjechali do Niemiec na stałe. To okazało się że pieniądze dochodzą na konto mojej siostry z którą kontakt mam niczym pies z znienawidzony kotem.wysyła pieniądze na moje konto bo twierdziła że bez problemu będzie odsyłać. Natomiast to już 3 miesiące jak nic nie wysłała. A nawet nie odbiera i nie odpisuje.jak już to zrobi to napisze "no co jest"? I zero odpowiedzi przez miesiąc. Nocne ...isOn stworzyć jej w głowie hahah a jest jakiś sposób żeby efektownie ja wystraszony i zmusić do wysłania tych pieniędzy? Wniosek już zmieniłam poprawiła ale dopiero od nowego miesiąca będą wpływy na moje konto.a jednak 3 miech w plecy. Myślałam o złożeniu wniosku o wyłudzenie pieniędzy. Oczywiście nie ruszyła bym tego dalej bo koszta były nie opłacalne.więc by zamku Eli sprawę. Pytanie czy to by ją efektownie wystraszony?bo problemów tego typu to ona unika że o jej 😄

A wy jakbyście to zrobiły?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×