Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, pisze trochę w nietypowej sprawie. Natomiast chciałam zapytać czy są jakieś szanse na zapłodnienie jeżeli zrobiłam facetowi dobrze i on doszedł, wytarl spermę chusteczka i za jakas godzinę włożył mi penisa do pochwy?  (Nie uprawialiśmy dłużej seksu, było to po prostu włożenie max 3 razy penisa do pochwy. )Zaznaczę że byłam 4-5 dni po okresie czyli miałam dni niepłodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Kamcia33 napisał:

Możesz być..

No ale jeśli wytarł husteczka i w sumie to nic tam nie pozostało i minęło trochę czasu to raczej chyba nie ? Jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sykla napisał:

No ale jeśli wytarł husteczka i w sumie to nic tam nie pozostało i minęło trochę czasu to raczej chyba nie ? Jak myślisz ?

Jaka masz pewność ze nic tam nie zostało ? goły okiem nie widać plemników, jest bardzo duza szansa na ciąże... proponuje sie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sykla napisał:

No ale jeśli wytarł husteczka i w sumie to nic tam nie pozostało i minęło trochę czasu to raczej chyba nie ? Jak myślisz ?

Trochę czasu minęło no mało czasu minęło po pierwsze po drugie nieraz z penisa po jakimś czasie jeszcze krople spermy polecą.. A że wytarł to nie znaczy że umył dokładnie i nic nie wyciekło... Zarezykowałas także test proponuję zrobić za 2 -3 tygodnie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz szansa na ciaze jest zawsze, ale szczerze mowiac watpie. jesli nie chcecie uzywac prezerwatyw to wyprobuj afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×