Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej mam dość nietypowa sytuację. I bardzo proszę o rady....

Ostatnio kochałam się z chłopakiem i gumka musiała się zsunac ponieważ utknęła mi w pochwie. Dopiero się zorientowałam dziś,pomimo że codziennie się mylam  . Stosunek był w niedzielę w nocy.  Nie doszło w ogóle  do wytrysku. Robiliśmy to w ostatni dzień miesiączki więc nie miałam dni płodnych.  Według mnie nie ma co się obawiać jeśli chodzi o ciąże  ale chciałabym usłyszeć waszą opinię ....żeby móc się mniej stresować. Chce podkreślić że dziś mija 3 dzien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez cały tydzień (od niedzieli do soboty, choć nie wiem czemu w takim razie potem piszesz o trzecim dniu) miałaś prezerwatywę w pochwie i nie czułaś tego? A po seksie nie zdziwił was jej nagły brak? Zdaje mi się, że nie pomyśleliście, że wyparowała, a przydałoby się wyrzucić do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwa sytuacja trochę, taka mało wiarygodna. Jak prezerwatywa utknęła w pochwie i to olaliście? Niemożliwe. Jak macie problem z gumkami,to lepiej może używać diafragmy, ja znam caya. Tylko niemożna zapominać jej wyciągnąć potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy siadaniu, leżeniu i zmianach pozycji nie czułaś, że masz coś w pochwie? To chyba nierealne. Ogólnie poza mechaniczną ochroną dobrze jest kontrolowac płodność poprzez badanie poziomu lh. Można na testerze z aplikacją Afrodyta Smart. A z tą prezerwatywą to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też zdecydowanie wolę kapturek naszyjkowy Diafragma Caya, rozważ na przyszłość zamiast prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest zabezpieczać się w ten sposób, że wyznaczasz dni płodne na testerze Lh ze specjalna aplikacja na smartfona i w te dni płodne używasz mechanicznego zabezpieczenia, tylko nie można zostawiac nic w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sytuacja, jednak jesli przerasta was taka prosta rzecz jak prezerwatywa to moze wyprobuj testery afrodyty ktory w 5 min ci wyznaczy jaki dzis masz dzien cyklu na podstawie sliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie korzystajcie z mechanicznej ochrony skoro was to przerasta; zawsze można płodnośc obserwować i w dni płodne zrezygnować ze współżycia.. możesz kontrolowac to na termometrze owulacyjnym mysense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z prezerwatywami różnie może być. Też mieliśmy taką sytuację, że się zsunęła w najmniej odpowiednim momencie. Ciąży z tego nie było, ale się stresowałam. Dlatego po rozmowie z ginekologiem i badaniach zaczęłam stosować belarę. Dużo skuteczniejsza i pewniejsza metoda i seks dzięki niej o wiele bardziej przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak nie umiecie sie poslugiwac prezerwatywa to uzywajcie np afrodyty smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male szanse bez wtrysku pochwie. Ja nigdy tak nie zaszłam jak partnerzy wychodzili przed wtryskiem a zwykle tak się właśnie kochaliśmy bez gumek tylko przerywany. Luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×