Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

zastanawiam się czy to ze mna jest problem

Polecane posty

czy sa tez inni ludzie zauroczeni w kimś i spralizowani tym faktem? czy jeśli kobieta to odwzajemnia to nie ma szansy zeby wyszla z jakąś inicjatywa? odbieram subtelne sygnaly od niej qle nnic nie jest takie na 200% moze to byc tylko interpretacja chociaż watpie, męczy mnie juz ta sprawa chce jak najszybciej to ogarnąć, nie wiem co moge jej powiedziec nawet skoro od dawna milczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhiil napisał:

czy sa tez inni ludzie zauroczeni w kimś i spralizowani tym faktem? czy jeśli kobieta to odwzajemnia to nie ma szansy zeby wyszla z jakąś inicjatywa? odbieram subtelne sygnaly od niej qle nnic nie jest takie na 200% moze to byc tylko interpretacja chociaż watpie, męczy mnie juz ta sprawa chce jak najszybciej to ogarnąć, nie wiem co moge jej powiedziec nawet skoro od dawna milczymy

Subtelne sygnały to inicjatywa .Pewnie jak nic się nie dzieje uważa ,że nie chcesz z jakichś powodów mimo że Ci się podoba .Ty milczysz ,więc Ona się nie narzuca. Możesz napisać pod byle pretekstem .Nie wiem o czym konkretnie bo nie znam Was przecież. Ważne ,żeby był kontakt .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak piekna niesmiala kobieta to raczej czeka na karete z Ksieciem to możesz przyjechać i podwieźć ja 🙂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak piekna niesmiala kobieta to raczej czeka na karete z Ksieciem to możesz przyjechać i podwieźć ja 🙂

problem w tym czy nieśmiała a ja taki tępy i nie rozumiem czy niezainteresowana nawet jesli coś tam w głowie siedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhiil napisał:

problem w tym czy nieśmiała a ja taki tępy i nie rozumiem czy niezainteresowana nawet jesli coś tam w głowie siedzi 

Hmm...a przyglada sie, usmiecha, szuka kontaktu? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×