Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
irmarcin

Nagie wyzwania

Polecane posty

hej, 

czy robicie sobie (np w ramach małżeństwa) nagie wyzwania? np ze ktoś przejdzie sobie nago spacerkiem wzdłuż torów kolejowych przez jakiś czas, czy np delikatnie niedomknięta zasłonka w przymierzalni i bycie tam nago. cos dla urozmaicenia i wspominania na starość bardziej niż chamskiego wyskakiwania przed kimś zza krzaków.

mielismy kilka takich akcji w małzeństwie (jesteśmy młodzi) gdzie sobei rzucalismy takie zadania i wspomnienia fajne.

chętnie posłucham Waszych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irmarcin napisał:

hej, 

czy robicie sobie (np w ramach małżeństwa) nagie wyzwania? np ze ktoś przejdzie sobie nago spacerkiem wzdłuż torów kolejowych przez jakiś czas, czy np delikatnie niedomknięta zasłonka w przymierzalni i bycie tam nago. cos dla urozmaicenia i wspominania na starość bardziej niż chamskiego wyskakiwania przed kimś zza krzaków.

mielismy kilka takich akcji w małzeństwie (jesteśmy młodzi) gdzie sobei rzucalismy takie zadania i wspomnienia fajne.

chętnie posłucham Waszych 🙂

Siedzieliśmy w restauracji i zauważyłem, że klient siedzący przy stoliku obok co chwilę obraca głowę i rzuca szybkie spojrzenia w naszym kierunku. W końcu kiedy po powrocie, chyba z ubikacji, usiadł na innym miejscu, załapałem! Moja partnerka była w letniej ...ence, więc bez problemu mógł zobaczyć jaką ma bieliznę.... Co było dalej? Zobaczymy zaraz po krótkiej przerwie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, irmarcin napisał:

hej, 

czy robicie sobie (np w ramach małżeństwa) nagie wyzwania? np ze ktoś przejdzie sobie nago spacerkiem wzdłuż torów kolejowych przez jakiś czas, czy np delikatnie niedomknięta zasłonka w przymierzalni i bycie tam nago. cos dla urozmaicenia i wspominania na starość bardziej niż chamskiego wyskakiwania przed kimś zza krzaków.

mielismy kilka takich akcji w małzeństwie (jesteśmy młodzi) gdzie sobei rzucalismy takie zadania i wspomnienia fajne.

chętnie posłucham Waszych 🙂

Ja nie robiłam ale brzmi ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Monika 33... napisał:

Ja nie robiłam ale brzmi ciekawie

Ja też jeszcze dzisiaj nie robiłem i wcale to nie brzmi ciekawie ☹️ nie mogę się skupić! W koło same trzmiele 👃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2021 o 19:54, Paweł608 napisał:

Ja też jeszcze dzisiaj nie robiłem i wcale to nie brzmi ciekawie ☹️ nie mogę się skupić! W koło same trzmiele 👃

Weź nie bądź taki ☹️dziewczyna chciała podratować temat, a ty zaraz drwisz 🥴 pozatym myślę że to zmyślona historyjka, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gogo1234 napisał:

Weź nie bądź taki ☹️dziewczyna chciała podratować temat, a ty zaraz drwisz 🥴 pozatym myślę że to zmyślona historyjka, prawda? 

Prawie mnie rozgryzlas 👍Trochę podkolorowalem i nie ja byłem z partnerką, tylko właśnie tym gościem z innego stolika. 😋 Też się przesiadłem, ale akurat tak żeby siedzieć bokiem, a nie na wprost tej pani. Poprostu wydawało mi się to trochę żenujące, gapić się między jej nogi. Zresztą mało było widać, ale i tak oczy nie słuchały mózgu. Plus był taki, że kelner podchodził do mojego stolika nawet nie wołany. Tylko jej partner zdawał się być nieuświadomiony 🙈🙉🙊

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Paweł608 napisał:

Prawie mnie rozgryzlas 👍Trochę podkolorowalem i nie ja byłem z partnerką, tylko właśnie tym gościem z innego stolika. 😋 Też się przesiadłem, ale akurat tak żeby siedzieć bokiem, a nie na wprost tej pani. Poprostu wydawało mi się to trochę żenujące, gapić się między jej nogi. Zresztą mało było widać, ale i tak oczy nie słuchały mózgu. Plus był taki, że kelner podchodził do mojego stolika nawet nie wołany. Tylko jej partner zdawał się być nieuświadomiony 🙈🙉🙊

Zawsze tak jest, że najbardziej zainteresowany, jest najmniej doinformowany😉... Albo też udawał i oboje mieli polewkę z ciebie i kelnera😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×