Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimowy_gość123

Problemy z dziewczyną...

Polecane posty

Cześć pisze do was z pewnym problemem otóż jestem w związku od 4 miesięcy ze swoją dziewczynę zależy mi strasznie na niej ale nie wiem czy jej na mnie. Wczoraj się spotkaliśmy i najchętniej by siedziała i nic nie robiła jak jej coś proponuję to odpowiada nie chce mi się ale jak ona coś proponuję to zmusza mnie póki tego nie zrobimy. Zaproponowałem wczoraj żeby się przejechać rowerami do sklepu i jej się nie chciało szukać rowera a dzisiaj spotkała się z koleżanką i magicznie w 5 minut znalazła rower i pojechała do sklepu z nią żeby się rozerwać dodam że spotykamy się 2 razy w tygodniu i czasami czuje się jakby ze mną gadała z nudów bo dzwoni jak jej się nudzi nie rozmawia ze mną tylko mówi cały czas o sobie jak rozmawiamy a ja musze tego wysłuchiwać podobało mi się to na początku ale teraz to wygląda trochę tak jakby mnie miała w dupie, ostatnio nie chciała się przywitać bo jakieś auto jechało i się krępowała żeby mi dać buziaka na powitanie po tamtej akcji już chciałem jechać do domu i nie siedzieć dłużej ale tęskniłem za nią, boli mnie to że jak jej koleżanka coś chce to to robi a jak ja to już jej się nie chce i jak czasami się o nią martwię to pisze do tej jej koleżanki żeby się spytać co się dzieje a moja dziewczyna jest o to zła i kazała mi ją zablokować co robić? Pogadać z nią szczerze bo już nie mam sił powoli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z nią szczerze. Ile ma lat? Może jest za młoda na poważny związek? I nie pisz o niej do jej koleżanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zdobyć serce dziewczyny to posmaruj pajdę chleba masłem albo kartofli nagotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×