Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotreksak

Okulary u faceta

Polecane posty

Witam, jestem facetem w przedziale wiekowym 20-25, ciemny brunet z krótkim zarostem w zależności od aktualnego upodobania 3 lub 7 dniowy.

Noszę okulary, szkła wcale nie są jakieś mocno grube, gdyż wada to -4 i były specjalnie cieniowane.

Chciałbym zwrócić się do kobiet co o tym sądzą, a mianowicie:

Często słyszę, że bez okularów jestem przystojny, a w okularach brzydki lub średni (wiadomo o co chodzi, po prostu próbują być miłe), noszę aktualnie czarne dość szerokie prostokątne oprawki, potocznie nazywane chyba kujonkami.

Byłem na kilku wizytach odnośnie zakładania soczewek ale los chciał, że mam tak wrażliwe oczy co prowadzi tylko do marzenia noszenia soczewek.

A więc do sedna, myślicie że dobrym pomysłem byłoby zmienienie oprawek na jakieś modniejsze oraz szkła o jeszcze większym indeksie? (jeszcze bardziej cienkie)

Czy przesadzam i szukam dziury w całym i powinienem to olać?

Oprawki o których myślałem to takie typu Aviator (chyba potocznie mówi się na nie pilotki) oraz okrągłe z szerokimi lub wąskimi oprawkami.

Moja twarz jest owalna lub pociągła.

Może Wy mi coś zaproponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Piotreksak napisał:

Witam, jestem facetem w przedziale wiekowym 20-25, ciemny brunet z krótkim zarostem w zależności od aktualnego upodobania 3 lub 7 dniowy.

Noszę okulary, szkła wcale nie są jakieś mocno grube, gdyż wada to -4 i były specjalnie cieniowane.

Chciałbym zwrócić się do kobiet co o tym sądzą, a mianowicie:

Często słyszę, że bez okularów jestem przystojny, a w okularach brzydki lub średni (wiadomo o co chodzi, po prostu próbują być miłe), noszę aktualnie czarne dość szerokie prostokątne oprawki, potocznie nazywane chyba kujonkami.

Byłem na kilku wizytach odnośnie zakładania soczewek ale los chciał, że mam tak wrażliwe oczy co prowadzi tylko do marzenia noszenia soczewek.

A więc do sedna, myślicie że dobrym pomysłem byłoby zmienienie oprawek na jakieś modniejsze oraz szkła o jeszcze większym indeksie? (jeszcze bardziej cienkie)

Czy przesadzam i szukam dziury w całym i powinienem to olać?

Oprawki o których myślałem to takie typu Aviator (chyba potocznie mówi się na nie pilotki) oraz okrągłe z szerokimi lub wąskimi oprawkami.

Moja twarz jest owalna lub pociągła.

Może Wy mi coś zaproponujecie?

Masz źle dobrane oprawki.

https://stylistkaoprawokularowych.pl/okulary-meskie-do-owalnej-twarzy/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie byście polecili oprawki, żeby było dobrze? Albo z kim pójść, myślałem o koleżance, która nie boi się powiedzieć, że jest po prostu źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×