Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

co oznacza takie określenie według was

Polecane posty

Przed chwilą, downhiil napisał:

jak nie znam to znaczy że co? dla mnie opcja 1 lub 2 ale raczej 1

Oznacza, że za malo rozmawiacie. Tez obstawiam opcje 1. Raczej nie chec romansu czy skoku w bok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Niburdiama napisał:

Oznacza, że za malo rozmawiacie. Tez obstawiam opcje 1. Raczej nie chec romansu czy skoku w bok. 

raczej tego w pracy sie nie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłbyś pretekst, zeby ja zagadnac, a potem spojrzal na palce czy obraczka tam jest. A gdyby nie było to mógłbyś spytać czemu juz jej nie ma. A moze by odpowiedziała cos o swojej sytuacji. 

A jeśli ma nadal to dałabym sobie siana na Twoim miejscu. Albo woli 1 albo 2, nie można mieć wszystkiego. 

Zycze Ci Spokojnych i trzymaj się Donny. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

raczej tego w pracy sie nie szuka

Chyba, ze ktos ma nieprawidłowe pragnienia. Ale raczej się nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Znalazłbyś pretekst, zeby ja zagadnac, a potem spojrzal na palce czy obraczka tam jest. A gdyby nie było to mógłbyś spytać czemu juz jej nie ma. A moze by odpowiedziała cos o swojej sytuacji. 

A jeśli ma nadal to dałabym sobie siana na Twoim miejscu. Albo woli 1 albo 2, nie można mieć wszystkiego. 

Zycze Ci Spokojnych i trzymaj się Donny. 

niestety nie ma możliwości sprawdzic co woli nie znając alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, downhiil napisał:

niestety nie ma możliwości sprawdzic co woli nie znając alternatywy

Niby tak, ale jeśli naprawde poczula to, co Ty po tych kilku rozmowach i spojrzeniach, wzielo ja, to kto wie, może teskni za tym..i czeka na kontakt. O ile ja wzielo. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Niby tak, ale jeśli naprawde poczula to, co Ty po tych kilku rozmowach i spojrzeniach, wzielo ja, to kto wie, może teskni za tym..i czeka na kontakt. O ile ja wzielo. 

pewnie tak ale to za mało by rzucić to co ma teraz

nasza znajomość sie nie rozwija

w pewnym sensie rozumiem takie zahcowanie

moje reakcje sa nieodpowiednie

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, downhiil napisał:

pewnie tak ale to za mało by rzucić to co ma teraz

nasza znajomość sie nie rozwija

w pewnym sensie rozumiem takie zahcowanie

moje reakcje sa nieodpowiednie

Czemu z Nia nie pogadasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Czemu z Nia nie pogadasz? 

glupi strach przed odrzuceniem, ale teraz wiem ze to w niczym nie pomaga takie rozwlekanie w czasie, konkrety albo koniec

chlciaz juz nie sądzę ze sa szanse jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, downhiil napisał:

glupi strach przed odrzuceniem, ale teraz wiem ze to w niczym nie pomaga takie rozwlekanie w czasie, konkrety albo koniec

chlciaz juz nie sądzę ze sa szanse jeszcze 

E no co Ty. Jak mowi powiedzenie, stara milosc nie rdzewieje. O ile to milosc, bo jak nie to temat sam się rozwiazal. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

E no co Ty. Stara milosc nie rdzewieje. O ile to milosc, bo jak nie to temat sam się rozwiazal. 

juz wiem co robic tylko gorzej z realizacja na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się tak, ze wystarczy trochę spojrzen, rozmow i nagle ktos czuje miete. Jedne mięty przechodzą, a inne mięty nie przechodzą. Tobie nie przechodzi, wiec jeśli to nie jest jednostronne to ma potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

juz wiem co robic tylko gorzej z realizacja na pewno 

Dlaczego? Przeszkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz wysłać jej listu papierowego z wyznaniem Kocham Cie, Donny. Jak jej sie nie spodoba to go potarga, raczej nie powie nikomu. Otrzyma do rąk własnych, nikt nie przeczyta poza Nia. Co myślisz o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wyznanie moze byc bardziej obszerne. Przykladowo - Jest mi ciężko ukrywać uczucie do Ciebie, czuje obustronne zainteresowanie, ze odwzajemniasz moje spojrzenia. Gdy tak na mnie patrzysz chciałbym dluzej i częściej z Toba rozmawiac, poznawać, spedzac czas, byc z Toba. Zakochałem sie/Kocham Cie/Zalezy mi/Moje uczucia sa intensywne. 

Wpisać cos, co pasuje do Twojej sytuacji, oczywiście jeśli masz pewność, że to poważna osoba i potraktuje to powaznie, a nie narobi wiochę pokazując i śmiejąc z tego. 

Uważam, ze jest to rozwiązanie gdy brak możliwości bezpośredniej kameralnej rozmowy, a jak ktos czuje to samo to na bank po takim romantycznym geście sie skontaktuje. Jak Ty uwazasz?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, downhiil napisał:

że ktoś jest ogarnięty? 

Oznacza normalny, ale kiedy się ogarniesz gościu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Niburdiama napisał:

Oczywiście wyznanie moze byc bardziej obszerne. Przykladowo - Jest mi ciężko ukrywać uczucie do Ciebie, czuje obustronne zainteresowanie, ze odwzajemniasz moje spojrzenia. Gdy tak na mnie patrzysz chciałbym dluzej i częściej z Toba rozmawiac, poznawać, spedzac czas, byc z Toba. Zakochałem sie/Kocham Cie/Zalezy mi/Moje uczucia sa intensywne. 

Wpisać cos, co pasuje do Twojej sytuacji, oczywiście jeśli masz pewność, że to poważna osoba i potraktuje to powaznie, a nie narobi wiochę pokazując i śmiejąc z tego. 

Uważam, ze jest to rozwiązanie gdy brak możliwości bezpośredniej kameralnej rozmowy, a jak ktos czuje to samo to na bank po takim romantycznym geście sie skontaktuje. Jak Ty uwazasz?

uważam że może być już za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

A nie mozesz wysłać jej listu papierowego z wyznaniem Kocham Cie, Donny. Jak jej sie nie spodoba to go potarga, raczej nie powie nikomu. Otrzyma do rąk własnych, nikt nie przeczyta poza Nia. Co myślisz o tym? 

może jako forma pożegnania jeśli nie pogadamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, downhiil napisał:

może jako forma pożegnania jeśli nie pogadamy 

Prawde mowiac gdyby zalecał się do mnie facet i okazałoby się, że jest w zwiazku to raczej bym go unikała. A gdyby jeszcze się ożenił to juz bym stwierdziła, że to fake, nie wierzyłabym takiej osobie, ze jest zakochany  

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×