Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Doktor Siurek

A wiecie że banki planują karne opłaty za zbyt wysokie saldo na rachunkach osób fizycznych?

Polecane posty

Biznes jest biznes, będą mogli wyciskać to to zrobią. Swoją drogą bardzo bezczelna metoda najpierw przyjąć od kogoś kasę na lokatę a po tym dowalić mu opłatę że tyle na nią włożył. Jak nie chcą to niech nie przyjmują no ale wtedy nie będą mieli za co opłaty wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to jest trochę chore. Jak złotówa zaczęła spadać, przeniosłem trochę kasy na Paypal. 
Nie ma to jak bank zniechęcający do oszczędzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Według regulaminu pp nie wolno go używać do spekulacji na walutach.

Ale można do zakupów. Poza tym, gdybym miał się trzymać regulaminów, miałbym mniej, niż teraz. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Ale można do zakupów. Poza tym, gdybym miał się trzymać regulaminów, miałbym mniej, niż teraz. 😈

Może i PP to nie jest zły pomysł, przynajmniej tak awaryjnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Może i PP to nie jest zły pomysł, przynajmniej tak awaryjnie... 

Albo Szef chciał jedną z firm w Czechach założyć, założyłbym czeskie konto to mógłby mi płacić w Euro. Chyba. Muszę to wszystko posprawdzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

nie kumam z czym ludzie maja problem jest tyle mozliwosci inwestycji ze trzeba byc durniem żeby mieć duże sumy na rachunkach które się tam kiszą. w dobie internetu mozna inwestowac w setki róznych towarów, minerało, plus dzieisatki tysiecy akcji, coiny i inne wynalazki, pozyczki prywatne przez jakies portale etc. no głupim trzeba być żeby mieć na rachunku np. milion a jak ktos ma i tak sie o nie boi to niech placi za ich deponowanie.

Ja na przykład chcę kupić mieszkanie, ale mam zbyt mało na coś więcej, niż kawalerkę w zapadłej dziurze. Plan był taki, by sprzedać to mieszkanie i kupić dwa, z czego jedno na wynajem, ale to nie taki hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

nie kumam z czym ludzie maja problem jest tyle mozliwosci inwestycji ze trzeba byc durniem żeby mieć duże sumy na rachunkach które się tam kiszą. w dobie internetu mozna inwestowac w setki róznych towarów, minerało, plus dzieisatki tysiecy akcji, coiny i inne wynalazki, pozyczki prywatne przez jakies portale etc. no głupim trzeba być żeby mieć na rachunku np. milion a jak ktos ma i tak sie o nie boi to niech placi za ich deponowanie.

 

 

Zgoda, ale wszystkie takie inwestycje obarczone są ryzykiem, to raz. Dwa, że dobrze jest mieć platformę, gdzie taką kasę można chwilowo przechować albo z i do transferować. Taką platformą jest najczęściej konto w banku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko MBank poważnie się nad tym zastanawia. Jeszcze pytanie jak wysokie te kary, bo jeśli np. 120 zł rocznie, to mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałam że najlepiej kapitał miec w złocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Podobno kursy srebra mają większy potencjał, ale dużo cięższa to kasa...
No, ale póki co to wygodniejszy bitCoin

Dopóki bitCoina nie zakażą...

ja wiem że ci co się śmieją z tych co złoto kupują to teraz zdziwieni że cena poszła w górę i można na złocie teraz zarobić. ważne by wiedzieć kiedy kupić a kiedy sprzedać😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Kto wie od ilu cyferek na koncie może coś grozić?
Bo brata muszę ostrzec...

Bo ja chciałbym kupić mieszkanko, ale póki co to stać mnie tylko na jakieś w Rumunii, czy Bułgarii, albo nawet i nie...

 

 

 

Czyli mieszkanie trzeba będzie za gotówkę kupować, czy za bitCoiny?

warto kupić mieszkanko w Rumuni lub Ukrainie na inwestycje bardziej niz w polsce bo tu bedzie niż demograficzny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, janusz_poI napisał:

Nie masz pieniędzy nawet na kawalerkę na zadupiu a wcześniej kłamałeś ze już dawno kupiłeś mieszkanie za gotówkę 😄

Zgadnij, gdzie popełniłeś błąd. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, janusz_poI napisał:

Powinieneś swoją minimalną krajową lokować w euro kaleko, po co kasę niepotrzebnie tracić xd

Świetny pomysł! Widzę, że znasz się na najniższej krajowej. Jeśli tylko będę tyle zarabiał, niezwłocznie zwrocę się do Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie ma się czego wstydzić kuzynka dostała trzy i różne pokoje.

Też mogłem kupić mieszkanie już po szkole.

Wobec tego, gratulacje. Niestety, mieszkanie dostał mój brat. 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Markus 848 napisał:

ty to chyba najwyżej bude dla psa mogłeś kupić z renty

Oczywiście.

1 minutę temu, Markus 848 napisał:

ty nie dostałeś bo jesteś gejem i cię wydziedziczyli 

Tak, właśnie dlatego.


Lubisz sex analny, Przemku? Jak miał na imię Twój partner? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×