Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam od dłuższego czasu zauważyłam krew na papierze po podtarciu, po oddaniu moczu. Bardzo mnie to martwi bo to nie ustaje, a wizytę u lekarza którą miałam zaplanowaną została odwołana, już nie wiem co mam robić. Czuję dziwne uczucie w lewym podbrzuszu, nie jest to jakiś ostry ból ale jednak coś pobolewa Jak się podcieram po oddaniu moczu i wytrę tak jakby głębiej to są ślady krwi, tak jakby na ściankach pochwy była krew. Upławów nie mam, w ciągu dnia na wkładce jakieś malutkie kropki, opada infekcja bo pieczenia ani świądu nie ma. Doradzicie coś? Oczywiście postaram dostać się do lekarza ale nawet prywatne wizyty mi odwołali... Takie czasy. A ja się obawiam o swoje zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrażnienie? No a to na pewno z pochwy? Nie masz hemoroidów? Cykle są regularne? Może dobrze jakbyś kontrolowała na termometrze owulacyjnym, ja mam MySense i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak kiedys mialam przy braniu tabletek, jednak to bylo krwawienie srodcykliczne. moze jestes przed okresem? czasem zdarzaja sie takie plamienia. mozesz po prostu zakupic sobie cyclotest my way i wyznaczac sobie cykl, jesli takie cos sie powtorzy przed okresem to mozesz byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy infekcjach nie zawsze odczuwałam świąd czy pieczenie, to różnie jeist. Zdarzyło mi się dowiedzieć u ginekologa , że mam infekcję, a ja nie miałam żadnych oznak. Dobrze jest monitorować cykle, bo to zawsze szybko dostrzega się zmiany, ja korzystam z Afrodyty Smart i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze szybciej okres dostaniesz, jesli sytuacja sie powtorzy idz do ginekologa, a w miedzyczasie kontroluj sobie cykl cyclotest my way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już byłaś na wizycie? Może badania takie ogólne z krwi porób - morfologia, hormony, mocz też zbadaj. Możesz też poziom lh sprawdzać na testerze owulacyjnym na ślinę Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×