Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daarkoo

introwertyk->pandemia->związek

Polecane posty

Przed chwilą, Druhu napisał:

Jedna cecha to za mało, byciem miłym i grzecznym zanudzi dziewczynę, bo pewnie te cechy masz na myśli. Kluby Kluby Kluby.  Trochę trzeba poprzegrywać, coś jak poprzewracać na rowerze zanim zacznie się  płynnie jeździć, a z tym tak jest, że jak zaskoczy, to zaskoczy na zawsze. 

Skąd wnioski, że te właśnie cechy miałam na myśli? Ale żeś się uparł na te kluby... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

idę spać, chodź Druhu ze mną.

Dzięki, ale dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Skąd wnioski, że te właśnie cechy miałam na myśli? Ale żeś się uparł na te kluby... 😄

To jakie masz na myśli? Te co podałem są uniwersalne i zawsze leżą z brzegu w głowie ludzi którzy pytają o takie rzeczy innych.  Kluby, bo będzie najprościej, a jak będzie w nich trzeźwy, to zyskuję przewagę, a jak umie tańczyć to potrójną. Naprawdę uważasz, że jak ktoś ma problemy z mówieniem, to pisaniem zakamufluje te braki jak się zderzy w rzeczywistości z kobietą poznaną na sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

To jakie masz na myśli? Te co podałem są uniwersalne i zawsze leżą z brzegu w głowie ludzi którzy pytają o takie rzeczy innych.  Kluby, bo będzie najprościej, a jak będzie w nich trzeźwy, to zyskuję przewagę, a jak umie tańczyć to potrójną. Naprawdę uważasz, że jak ktoś ma problemy z mówieniem, to pisaniem zakamufluje te braki jak się zderzy w rzeczywistości z kobietą poznaną na sieci?

No nie wiem, poczucie humoru np. lub inteligencja. Nie uważam, że zakamufluje braki, a raczej, że łatwiej będzie mu się otworzyć. Internet jest bardziej bezpiecznym gruntem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

No nie wiem, poczucie humoru np. lub inteligencja. 

Do tego  pierwszego trzeba mieć odwagę, luz i umiejętność wkupienia się w czyichś dowcip,  a drugiego muszę mu odmówić. Może i bezpiecznym, ale w żaden sposób nie rozwijającym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Internet nie ukryje wszystkich wad.

Popatrz na druha..robi chłopak co może, w realu fiffa rafffifa 😉 a ciągle -poza babciami klozetowymi - jakoś nie ejst z księzniczką.

😞

 

huehue

 hue 

huee 😁😁

Poka już późno, więc idziemy spać 😜

Szykuj mi drugi pokój😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Popatrz na druha..robi chłopak co może, w realu fiffa rafffifa 😉 a ciągle -poza babciami klozetowymi - jakoś nie ejst z księzniczką.😁

W końcu Cię zaproszę na kolacje, to będziesz inaczej śpiewała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Do tego  pierwszego trzeba mieć odwagę, luz i umiejętność wkupienia się w czyichś dowcip,  a drugiego muszę mu odmówić. Może i bezpiecznym, ale w żaden sposób nie rozwijającym. 

Ja jestem innego zdania w dalszym ciągu. Sama byłam bardzo nieśmiałą osobą, a internet, w pewnym stopniu, pomógł mi to przełamać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Ja jestem innego zdania w dalszym ciągu. Sama byłam bardzo nieśmiałą osobą, a internet, w pewnym stopniu, pomógł mi to przełamać 😉

I miało to przełożenie na rzeczywistość? Przecież tam dochodzą elementy, których nie da się rozkręcić na sieci. Dlaczego nieśmiała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

chodzisz na kolacje z przegrywami?

ciekawe... 😎

Jak znajdziesz post gdzie Cię tak nazwałem albo kogoś, to pozwolę Ci wybrać miejsce i stolik dla tej kolacji. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Tak jest, na spanie ze mną w jednym trzeba zasłużyć 😛 

 

Dlatego pomarzę sobie w samotności 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, la_manzana napisał:

A klubów nie lubię i nic mnie nie zmusi by tam szukać znajomości 😄

Bo to nie jest miejsce dla samotnych, nieśmiałych, pewnie przeciętnej dziewczyny. Ważne, że znalazłaś swoje miejsce na ziemi  i nieśmiałość wyhamowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, daarkoo napisał:

Witam

Jestem wielkim introwertykiem. Takim który nie lubi nawet jak ktoś się na niego patrzy 

Na karku już 27lat, a dziewczyny jeszcze nigdy nie miałem dlatego że jestem mega nieśmiały. ( "uroda" pewnie też wiele tu robi ) 

Przez pandemię wszystko teraz pozamykali więc chciałem zapytać czy macie jakieś porady jak taka osoba może znaleźć swoją drugą połówkę ? 

Niby próbowałem różnych portali randkowych jednak tam nawet jak dałem serce przy jakimś profilu i jakimś cudem odważyłem się napisać to i tak zero odpowiedzi. Jedynie kilka ( 2 może 3) dziewczyny same napisały ale problem taki że to dziewczyny z 2jką dzieci. Z moim "wielkim" doświadczeniem co do dziewczyn to wole się w takie związki nie pakować. 

rozmawiałam z introwertykiem przez 6 lat,
w komunikatorze tlen i przez telefon, codziennie,  i pomimo setek godzin przegadanych, nigdy nie wysunął propozycji na spotkanie się 🙂 a mieliśmy podobne gusty w wielu dziedzinach ale NIGDY nie był w stanie powiedzieć czegokolwiek o jakichkolwiek uczuciach 😄  ciągle mówił, że mówienie o uczuciach to dla niego tabu i żebym nawet nie zaczynała go zachęcać  do tego typu zwierzeń, to była bardzo ciężka jednostka 😄

Edytowano przez Wedlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Dziękuje, dobranoc 🤓

Nie znasz się na żartach. Serio, uważasz że mam potrzebę określania tego kim jesteś i jakie miejsce na drabinie społecznej zajmujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

I miało to przełożenie na rzeczywistość? Przecież tam dochodzą elementy, których nie da się rozkręcić na sieci. Dlaczego nieśmiała? 

Dlatego musi dojść do spotkania, ale zaczynając znajomość przez internet nieraz jest po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

dobranoc 

Dobrej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Dlatego musi dojść do spotkania, ale zaczynając znajomość przez internet nieraz jest po prostu łatwiej.

Ale po co przygodę zaczynać tutaj jak siłą rzeczy musi zostać przeniesiona tam. O tym cały czas mówię, o tych klubach jako najlepszych placówkach zapoznawczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Ale po co przygodę zaczynać tutaj jak siłą rzeczy musi zostać przeniesiona tam. O tym cały czas mówię, o tych klubach jako najlepszych placówkach zapoznawczych. 

Dlatego, że jest łatwiej. Ktoś kto się boi rozmawiać, boi się ludzi, nie pójdzie do klubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Dlatego, że jest łatwiej. Ktoś kto się boi rozmawiać, boi się ludzi, nie pójdzie do klubu...

Eh, sama sobie zaprzeczasz, ale niech będzie, że masz rację bo widzę że oto ci chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Eh, sama sobie zaprzeczasz, ale niech będzie, że masz rację bo widzę że oto ci chodzi. 

Nie zauważyłam żebym sobie zaprzeczała. Od początku mówię, to samo, że internet to, moim zdaniem, najprostsza opcja. Wcale mi o to nie chodziło. Ty masz swoją rację, a ja swoją, każdy ma prawo do swojego zdania 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Od początku mówię, to samo, że internet to, moim zdaniem, najprostsza opcja. 

Kiedy ostatni raz z kimś się spotkałaś przez ten twój internet? Takie małe sprawdzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Autor zapewne już ma dość naszej dyskusji 🤣

Dość to on ma swojej sytuacji. Posłucha mnie, pochodzi po klubach, poumawia się, rozczaruje, łatwiej mu będzie żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Kiedy ostatni raz z kimś się spotkałaś przez ten twój internet? Takie małe sprawdzam. 

Przez internet się nie spotykałam, ale poza nim już bardziej 😄 W listopadzie, a ma to jakieś znaczenie większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, la_manzana napisał:

Internet wydaje się najprostszą opcją. Może nie poddawaj się z aplikacjami randkowymi? Pomyśl sobie, że napisanie do kogoś to naprawdę nic strasznego. A nóż jakąś kobietę sobą zainteresujesz.

Nie chcę go straszyć, ale tak właśnie wpakowałem się w friendzonę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Przez internet się nie spotykałam, ale poza nim już bardziej 😄 W listopadzie, a ma to jakieś znaczenie większe?

Zachwalasz sieć, więc myślałem że wiąże się z Twoimi sukcesami, z przełożeniem na korzyści w pokryciu z twoimi poradami. Listopad, dawno, o rok wolę nie pytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Zachwalasz sieć, więc myślałem że wiąże się z Twoimi sukcesami, z przełożeniem na korzyści w pokryciu z twoimi poradami. Listopad, dawno, o rok wolę nie pytać. 

Aha 😄 Ja nie szukam aktualnie nowych osób, więc również się nie spotykam. A Ty kiedy ostatnio byłeś w klubie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Aha 😄 Ja nie szukam aktualnie nowych osób, więc również się nie spotykam. A Ty kiedy ostatnio byłeś w klubie? 😉

Kluby chyba są pozamykane, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×