Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kosza

Ból podbrzusza promieniuje

Polecane posty

Czego objawem może być lekki ból podbrzusza który promieniuje na tył pleców na dole po lewej stronie i na lewą nogę? Jest do przeżycia ale taki kłujący, rwiący. Wybieram się na usg ale niepokoi mnie to już. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad, bo trzeba znaleźć przyczynę. Wcześniej takie coś miało miejsce? Cykle masz regularne? Może trzeba zapisywać i sprawdzać codzienne. to możesz na testerze owulacyjnym na ślinę kontrolowac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2021 o 13:48, Kasiula3 napisał:

Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad, bo trzeba znaleźć przyczynę. Wcześniej takie coś miało miejsce? Cykle masz regularne? Może trzeba zapisywać i sprawdzać codzienne. to możesz na testerze owulacyjnym na ślinę kontrolowac sobie

Byłam na usg, nic nie wykazało, lekarz stwierdził, że to może być od kręgosłupa. Robiłam też uag tarczycy wszystko okej. Na jajniku nic nie ma oprócz kilku pęcherzyków, powiedzial że to pęcherzyki graffa i to normalne przy miesiączkowaniu. Ból taki delikatny cały czas odczuwam. Szczerze mówiąc podczas miesiączki czy w środku cyklu nie mam boli. Albo jest ból w pierwszym dniu krwawienia i tyle. Cykle mam średnio regularne ale miesiaczki się pojawiają w każdym miesiacu. Nigdy nie miałam takich problemów. Za tydzień jestem umówiona na badania z krwi moczu i hormony. Zobaczymy czy coś wyjdzie wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas okresu czasem jest ból nie do zniesienia. ja akurat nie mam problemu, jedynie z obfitymi miesiączkami, ale kubeczek beppy cup daje radę, więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×