Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niezapominajka118

Miniserial o oficerze i dziewczynie na wózku inwalidzkim

Polecane posty

Mam takie pytanie czy ktoś pamieta taki miniserial to było tylko kilka odcinków - 3,4 i to leciało jeszcze za Komuny chyba w pierwszej połowie lat 80-ych i chyba w sobote. Akcja działa sie być może w czasie pierwszej wojny (nie jestem pewna) i pamietam tylko że tam był młody facet który zakochał się w dziewczynie która była kaleką i jeździła na wózku. No i oczywiscie ta miłość mu przeszła i chciał sie z tego wymigać bo rozważył sobie że dziewczyna kaleka a chyba już były zaręczyny. Ten facet był chyba wojskowym i prezydzielono mu kwatere u rodzców tej panny którzy byli zamożni ale tego też nie jestem pewna. Tak mi nie daje to spokoju co to był za film i jak to sie skończyło. To nie był jakiś serial brazylijski więc pewnie nikt nie będzie kojarzył ale pomyslałam że spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już coś znalazłam i chyba dobrze. To był prawdopodobnie taki miniserial ruski na podstawie książki Stefana Zweiga Niecierpliwość serca. Po angielsku to można znalezc na youtube "Love for love". Tam jest taka historia że facet zako...e sie w dziewczynie a ona ma kaleką siostrę czy kuzynke której wydaje się że on jest zainteresowany własnie nią. To chyba jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×