Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julka67

Antykoncepcja

Polecane posty

Czy jest tu jakaś 15 latka, która sama była u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne? Ja mam rocznikowo 16 lat i od roku chłopaka. Jestem umówiona do ginekologa, ale nie wiem jak poruszyć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie wypali, chodzi o prawo po prostu. Popatrz na mechaniczną ochronę. Z pigułkami możesz poczekać. Jak chcesz mieć kontrolę nad zabezpieczeniem to zamów błonę dopochwową Caya z żelem plemnikobójczym, fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz nie może przyjąć nieletniego bez opiekuna prawnego o ile nie zachodzi zagrożenie życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 25 lat, używam komputer cyklu cyclotest myWay i mechaniczne zabezpieczenie, nie musze chodzić do gin po tabsy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu w takim mlodym wieku atakowac sie hormonami. wyprobuj diafragma caya.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z mamą, może z tobą pójdzie, inaczej nie da rady. Ewentualnie może poszukaj jakiejś innej formy antykoncepcji na portalu Naturalna Płodność. Tam znajdziesz niehormonalne środki antykoncepcji, można zamówić przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooooooo matko dziewczyno!!!!!!! 15 lat i chcesz juz wrzucac w siebie tyle hormonow bo 'masz chlopaka'?? no bez przesady! jesli juz chcecie uprawiac seks to kup sobie diafragme caye i tak sie zabezpieczajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie ze lekarz ci przepisze, chyba ze bedziesz miala pisemna zgode od rodzica lub jakies ustalenia przez teleefon, zreszta masz 15 lat, skoro chcecie uprawiac seks to kupcie sobie prezerwatywy lub diafragme caye i sie nie bedziesz atakowac hormonami w tak mlodym wieku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×