Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna1234

Fryzjer Warszawa

Polecane posty

Dziewczyny jakiego najlepszego fryzjera w Warszawie polecacie do metamorfozy ciemnych włosów na blond? Najlepiej w miarę rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2021 o 12:24, Takajedna1234 napisał:

Dziewczyny jakiego najlepszego fryzjera w Warszawie polecacie do metamorfozy ciemnych włosów na blond? Najlepiej w miarę rozsądnej cenie.

Zdecydowanie Magia Blondu, obejrzyj sobie metamorfozy na ich profilu na fb albo instagramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pani Marlena z salonu Gnatyshyn jest rewelacyjną fryzjerką. Świetnie się zna na koloryzacji, jest dokładna i potrafi dobrze doradzić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do Magii Blondu, polecam Danusię, jest świetna. Rozjaśniałam w tym salonie włosy, wyszło super, ciesze się pięknym, zimnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2021 o 15:39, alesja12 napisał:

Chodzę do Magii Blondu, polecam Danusię, jest świetna. Rozjaśniałam w tym salonie włosy, wyszło super, ciesze się pięknym, zimnym blondem

Kinga tez super, ostatnio u niej byłam pierwszy raz, ale świetnie sobie poradziła z moimi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny fryzjer na Żoliborzu. To salon fryzjerski Między grzebieniem a nożyczkami. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dzieci, usługi barberskie. Ludzie z wiedzą i doświadczeniem. Z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nowoczesne techniki pracy, wysokiej jakości produkty, na których pracują. Na stronie możesz sprawdzić cennik - moim zdaniem konkurencyjny. Zostawiam ci bezpośredni namiar na nich - sprawdź.

ul. Elbląska 37, 01-737 Warszawa  Żoliborz
nr tel 22 258 40 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×