Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Co to znaczy ?

Polecane posty

Witam. Jutro czeka mnie sprawa sądowa z decyzją o przyznanie praw rodzinie zastępczej spokrewnionej bo rodzicom mojego chłopaka. Mam stresa ale pytanie czym jest pierwszy punkt. "wszcząć z urzędu postępowanie", drugi punkt jest o zamieszczenie mojego dziecka u rodziny chłopaka. Trzeci punkt "stwierdzić że orzeczenie w punkcie 2 jest wykonalne". Co to znaczy ? Czym jest to postępowanie z urzędu ? Jak taka sprawa sądowa wygląda czy ktoś miał albo był świadkiem na takiej sprawie ? Czy potrzebny mi jest jakiś świadek do tej sprawy? Pomijając już to że leczę się psychiatrycznie z powodu zaburzeń lękowych gdzie będę przesluchiwana ? Na sali czy w jakimś osobnym biurze ? Mamy tam iść razem z chłopakiem i jego rodzicami i jak to wygląda czy każdy wchodzi z osobna na salę czy wszyscy? Teraz jest ta pandemia i wiem że może się coś zmienić. Chociaż zależałoby mi żeby wszystkich nas tam wpuścili bo ja sama nie wiem czym mam się bronić żadnego adwokata nie mam ani świadka 😞 Czy był ktoś na takiej rozprawie ? Tylko proszę bez obraźliwych komentarzy bo ja to bardzo przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×