Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mila55

jak napisac do niego po kłótni ( ciche dni) :/

Polecane posty

pokłocilam sie z chlopakiem w sumie nie chlopak ale czuje ze mu zalezy i niedlugo bedziemy razem bo idzie wszystko w dobrym kierunku ponad tydzien temu i stwierdzilismy ze troche przerwy dobrze nam zrobi i potem sie spotkamy. Ja mialam sie odezwac do niego jak mi "przejdzie". Tylko nwm jak napisac ta wiad. do niego myslalam zaczac przepraszam jak przeszkadzam... ale nw jak to napisac wiem glupie pytanie ale juz kolejna nasza klotnia i nie wiem co on tak naprawde o mnie teraz mysli i chce to napisac jakos z sensem po 2 tygodniach milczenia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Mila55 napisał:

pokłocilam sie z chlopakiem w sumie nie chlopak ale czuje ze mu zalezy i niedlugo bedziemy razem bo idzie wszystko w dobrym kierunku ponad tydzien temu i stwierdzilismy ze troche przerwy dobrze nam zrobi i potem sie spotkamy. Ja mialam sie odezwac do niego jak mi "przejdzie". Tylko nwm jak napisac ta wiad. do niego myslalam zaczac przepraszam jak przeszkadzam... ale nw jak to napisac wiem glupie pytanie ale juz kolejna nasza klotnia i nie wiem co on tak naprawde o mnie teraz mysli i chce to napisac jakos z sensem po 2 tygodniach milczenia 😞

Mam nadzieję że Ci teraz nie zabieram czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Jeszcze Szanowny Panie i Z wyrazami szacunku na koncu

To by miało już zły wydźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jeszcze Szanowny Panie i Z wyrazami szacunku na koncu

Mi tak z banków odpisują. Autorko napisz jak podałem będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mila55 napisał:

pokłocilam sie z chlopakiem w sumie nie chlopak ale czuje ze mu zalezy i niedlugo bedziemy razem bo idzie wszystko w dobrym kierunku ponad tydzien temu i stwierdzilismy ze troche przerwy dobrze nam zrobi i potem sie spotkamy. Ja mialam sie odezwac do niego jak mi "przejdzie". Tylko nwm jak napisac ta wiad. do niego myslalam zaczac przepraszam jak przeszkadzam... ale nw jak to napisac wiem glupie pytanie ale juz kolejna nasza klotnia i nie wiem co on tak naprawde o mnie teraz mysli i chce to napisac jakos z sensem po 2 tygodniach milczenia 😞

Nie chłopak, kolejna kłótnia, on milczy 2 tydzień.

Co napisać?

...spadaj fraje... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, LimBoska napisał:

To "idzie w dobrym kierunku?" 🤣🤣🤣

Facet, któremu zależy nie milczy 2 tygodnie, a kłótnie z cichymi dniami na tym etapie oznaczają, że należy sobie darować. 

Co to znaczy "kiedy Ci przejdzie". Strasznie lekceważące. Mi by nigdy nie przeszło. Przechodzi mi dopiero jak on się odzywa, najczęściej przepraszając. 

Masz racje Boska.. ale to inny etap😁.A moze zwyczajnie powiedziec ze “tesknie za toba i nie wiem co sie z nami dzieje”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mieczwpochwie napisał:

Oczywiście! To da mu do myślenia na tyle, że opadną mu piórka i uj też opadnie. Dzień dobry Etam🙂

Dzień dobry 🙂

On nic sobie z tego nie zrobi. Ona sobie ulży i zachowa resztę godności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Etam napisał:

Dzień dobry 🙂

On nic sobie z tego nie zrobi. Ona sobie ulży i zachowa resztę godności. 

Glupi jestes i tyle. Ale mlody. To mozna wybaczyc. Nie dawaj rad jak w zwiazku nie byles 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lola15 napisał:

Glupi jestes i tyle. Ale mlody. To mozna wybaczyc. Nie dawaj rad jak w zwiazku nie byles 

Ot, jak bystrej warto posłuchać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Ona będzie miała dobre samopoczucie a on święty spokój. 

Kawy? ☕

Tu, potrzebne coś mocniejszego od kawy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisać. Brak odpowiedzi ze strony faceta, przez dwa tygodnie, to też jest odpowiedź. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Naag napisał:

Nie pisać. Brak odpowiedzi ze strony faceta, przez dwa tygodnie, to też jest odpowiedź. 

Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisac, ze juz Ci przeszlo. 

Nie wiem kto zawinil w tej klotni, ale ciche dni juz od poczatku nie sa dobrym znakiem. W ogole ciche dni to jakas tortura i nie wiem po co ludzie sie na nia skazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Ciche dni to inaczej "foch" .Forma terroru na drugiej osobie ktorej "zalezy":) 

Male dzieci strzelaja focha aby sterroryzowac doroslych i otrzymac to co chca ! Jak sie utrwali to maskara w doroslym zwiazku ! szczescia nie bedzie !

Zgadzam sie, dziecinna forma szantazu emocjonalnego, szkodliwa dla zwiazkow i nie wnoszaca niczego konstruktywnego do relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Naag napisał:

Nie pisać. Brak odpowiedzi ze strony faceta, przez dwa tygodnie, to też jest odpowiedź. 

No dokładnie! Ja rozumiem trochę odpuścić, żeby nie powiedzieć coś w emocjach za dużo jak ostra wymiana zdań. Jednak jakby mu zależało, żeby coś z tej relacji było to by nie wytrzymał nawet tygodnia milczenia, tylko pisał albo dzwonił czy faktycznie ci przeszło albo że tęskni za wieczornymi rozmowami.... A tu 2 tyg i nic? 😳 To co on w tym czasie robił?! 

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

... A tu 2 tyg i nic? 😳 To co on w tym czasie robił?! 

Zapewne innej nawija ciepły makaron na uszy🤷‍♀️

Edytowano przez Naag
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×