Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Kilkanaście dni miałam delikatne bóle w lewym podbrzuszu. Poszłam na USG okazało się że wszystko jest w porządku, jajnik nie powiększony, Pani doktor mi powiedziała tylko że ból który opisuje, czyli promieniujący do nogi i pleców to wynik przeciążenia kręgosłupa. Że widzi na jajniku kilka małych pęcherzyków, ale ze jest to normalne przy miesiączkowaniu i są to pęcherzyki graffa. Obstawiam że faktycznie coś z kręgosłupem bo dzisiaj boli bardzo z tyłu pleców w okolicy lędźwiowej i cały czas promieniuje na lewą nogę. Ale zastanawiają mnie te pęcherzyki, czy kilka pęcherzyków ale nie powiększony jajnik to nic złego i czy faktycznie jest to związane z owulacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne zjawisko. Kobieca natura. Pecherzyki graffa pojawiają się każdego miesiąca i może ich być kilka widocznych na USG następnie jeden z nich zaczyna być tym dominującym i pęka jako gotowa do zapłodnienia komórka jajowa. Czasami kilka jest dominujących i pękają jednocześnie i tak mogą powstać bliźnięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to normalna sprawa, dzieki nim zachodzimy w ciaze. jesli potrzebujesz pomocy przy wyznaczaniu plodnosci/cyklu to zobacz sobie na necie tester afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wspomagać się przy kontroli cyklu jakimś pomocniczym urządzeniem, ja mam Afrodytę Smart i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, masz dni płodne owulacje  stad ilość  pecherzykow. Ból który opisujesz może być rwa kulszowa który promieniuje od ledźwi do nogi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×