Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sandra1206

Były facet-narkoman wrócił i zniknął

Polecane posty

Witam parę miesięcy temu założyłam temat czy byli wracają-oczywiście, ze wracają:) Lecz teraz zderzyłem się z inną rzeczywistością i problemem- przejdę do rzeczy, parę dni temu napisał do mnie ex, przeprosiny, błaganie o powrót, wyznania miłosne etc. Przyjęłam to na chłodno i próbowałam się dowiedzieć jakie ma intencje, wiedziałam o nim tylko tyle, ze właśnie dzień dnia palił marihuanę w dużych ilościach, ale doszło do tego jeszcze lsd, chłopak przed tym ciągiem miał bardzo słaba psychikę, ale teraz zrobiła mu się dosłownie „papka” z mózgu, wysyłanie do mnie nagrań z lasu, ze go tu przyprowadzilam, wyznania, że jestem jego potęgą(?) i ogólnie dużo różnych niezrozumiałych rzeczy. Postawiłam mu ultimatum, albo pójdzie na odwyk i dopiero się do mnie odezwie, albo może mnie wyrzucić ze swojego życia. Oczywiście naobiecywał się, ale po paru dniach zablokował mnie i zniknął. I stąd moje pytanie do ludzi którzy trochę siedzą w tym temacie. Co może siedzieć w jego głowie? Czy mam nastawić się na to, ze za wszelką cenę będzie chciał się ze mną znów kontaktować i „błagać” o pomoc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się kontaktował ale tylko po to by coś zyskać dla siebie. Pięniadze na narkotyki, miejsce do przeczekania, jedzenie. Z pewnością nie po to się kontaktuje byś mu warunki stawiała i go umoralniała jak ma żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×