Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. W dniu spodziewanej  miesiączki i następnego dnia zrobiłam test ciazowy(Pink płytkowy) i wyszła druga kreska bardzo blada jakby cień cienia czy też taka bardzo blado różowa. Dodam że więcej testów nie robilam a wizytę u ginekologa mam za tydzień, okres mi się spóźnia już 6 dzień i mam piersi twarde jak kamienie. Mam pytanie do was czy to jest wynik pozytywny czy też negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda druga kreska na teście oznacza ciąże (chyba, ze test jest zalany, lub odczytany po kilku godzinach) tylko, ze przy 6 dniach spóźnienia kreska powinna być już mocna... na Twoim miejscu zrobiłabym beta hcg z krwi i jak wyjdzie pozytywna to sprawdziła przyrost po 48h, aby sprawdzić czy rozwija się wszystko tak jak powinno. Ginekolog niestety może jeszcze niczego nie zobaczyć, a co za tym idzie nic Ci nie powie sensownego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie test zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i już 6 dni mi się spóźnia. Kuzynka mi powiedziała że raczej to wynik jest negatywny więc już nie robiłam tego testu więc już 6 dni jestem w niepewnosci czy to była ciąża czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kreska nawet blada to ciąża. Natomiast różnie to bywa później. Jeśli Cię to niepokoi lub ekscytuje zrób jutro badanie krwi w laboratorium na bhcg i będziesz miała jasną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2021 o 21:13, kwiatkowska27612 napisał:

Tak zrobię. Czyli ginekolog nie wykryje jeszcze ciąży? Okres miałam 6 marca ostatnim razem a cykl mam co 31 dni

Prawdopodobnie bedzie już widział. W 5 tygodniu widać pecherzyk płodowy na USG a w 6tc czy 7tc zarodek z seduszkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam we wtorek czyli 13 kwietnia HCG beta i wynik wyszedł pozytywny 3226,00 ale nie wiem czy wynik jest prawicowy? Mieisaczke miałam 6 marca czyli to jaki początek 6 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kwiatkowska27612 napisał:

Robiłam we wtorek czyli 13 kwietnia HCG beta i wynik wyszedł pozytywny 3226,00 ale nie wiem czy wynik jest prawicowy? Mieisaczke miałam 6 marca czyli to jaki początek 6 tyg. 

Wynik jest prawidłowy. Lekarz już powinien potwierdzić ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Wynik jest prawidłowy. Lekarz już powinien potwierdzić ciążę. 

Dzięki wielkie. Bo się cały czas zastanawiałam czy przyrost może jest za mały lub za duży na ten okres ciąży. To jest moja pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 21:02, kwiatkowska27612 napisał:

Dzięki wielkie. Bo się cały czas zastanawiałam czy przyrost może jest za mały lub za duży na ten okres ciąży. To jest moja pierwsza ciaza

Żeby określić czy przyrost jest prawidłowy trzeba zrobić kolejne badanie w odstępstwie 48h. Ale u Ciebie będzie już widział ciąże ginekolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej idz do gina, ewentualnie powtorz test, ale lepiej miec pewnosc. jesli zaszlas to gratulacje! do kontroli ciazy i cyklu polecam ci afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze dobrze regularnie kontrolowac płodność, to jak jest podejrzenie zajścia w ciążę, to możemy sprawdzić, czy prawdopodobieństwo jest duże i kiedy doszło do zapłodnienia. Osobiście bardzo polecam minimikroskop afrodyta, to taki fajny mały tester owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anka94 napisał:

zawsze dobrze regularnie kontrolowac płodność, to jak jest podejrzenie zajścia w ciążę, to możemy sprawdzić, czy prawdopodobieństwo jest duże i kiedy doszło do zapłodnienia. Osobiście bardzo polecam minimikroskop afrodyta, to taki fajny mały tester owulacyjny

Ten tester afrodyta jest na ślinę co wyglada jak szminka ?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×